1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> שטיחים לחדרי ילדים ונוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

שטיחים לחדרי ילדים ונוער

רבים בוחרים לשלב בחדרי הילדים והנוער שטיחים מסוגננים במגוון דוגמאות המוסיפים טאץ' אסתטי מסוגנן לחדר. לשטיחים יש יתרונות רבים: ראשית, הם מעניקים חמימות לחלל הן במראה והן בתחושה, במיוחד כשמעטרים את מרגלות המיטה בשטיחים נעימים, הם מעניקים לחדר תוספת של צבעוניות, טקסטורה מעניינת.

כיצד ניתן לבחור שטיחים לחדרי ילדים ונוער?

אפילו שטיח קטן עושה הבדל גדול – רצוי לבחור שטיחים קומפקטיים ודקים יחסית מחומר נושם שקל לנקות ולתחזק, שטיחים קצרים שמצד אחד כיף להלך עליהם ברגליים יחפות ומצד שני, אינם עבים ומאסיביים ויוצרים תחושה צפופה בחדר. בין השטיחים העכשוויים המבוקשים אפשר למצוא שטיחים בעלי סיבים ארוכים לצד שטיחים באריגה שטוחה.
 
 
להכניס לחדר צבע אחר – מומלץ לבחור שטיחים בעלי דוגמאות צבעוניות בגוונים הרמוניים המשתלבים עם צבעי ריהוט החלל או בדפוסים ואיורים שמוסיפים טאץ' עליז יותר לחלל שמרוהט בלבן או בגוונים אחידים. בהאוס אין תגלו שטיחים במבחר גדלים ודוגמאות, למשל הדפסים של עוגן, בעלי חיים, צורות גיאומטריות ועוד.
היכן למקם השטיח – הצורניות של השטיח בעלת השפעה על המראה שמתקבל בחלל. ניתן לבחור שטיח אובאלי או עגול ולהציבו בחלל כדי "לשבור" את החלל המרובע או להפך, לפרוש שטיח מלבני לאורך המיטה כדי להמשיך את הקווים הישרים בחדר.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x