1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> ארונות בסגנונות שונים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

ארונות בסגנונות שונים

הקיץ והחופש הגדול הם בדיוק הזמן לעשות סדר בארון הבגדים, להחליף לבגדי קיץ אך גם לבדוק אם יש לנו מספיק מקום אחסון. במידה ואתם עוברים דירה, משפצים או פשוט מרעננים – ארון הבגדים הוא פריט עיצובי ששווה לבחון אם לשדרג. הילדים שגדלים וצוברים בגדים, אנחנו שמחפשים פריט אחסון דומיננטי שיאפשר לנו לארגן את פריטי האופנה כמו שצריך – בהאוס אין חנות הקונספט בהרצליה פיתוח תגלו מגוון רחב של דגמים של ארונות בגדים כולל ארונות בהתאמה אישית.
 
ארונות נישה
ניתן לעצב מראש ארונות בהתאם לממדי החלל ואילוצי החדר, כמו למשל ארונות נישה שמתאימים לנישה פינתית בחדר או שמייעדים להם מקום ייחודי משלהם. לא חייבים להסתפק בארון אחד וניתן לחלק את ארונות הבגדים מספר ארונות בחדר אחר, כשהם מופרדים זה מזה על פי החלל – שתי דלתות מצד ימין, שלוש דלתות מצד שמאל וכדומה עד שמקבלים את פתרונות האחסון הדרושים העונים גם לאסתטיקה המבוקשת בחלל.
 
ארונות נישה בהתאמה אישית
 
ארונות הזזה
הדלתות של הארון אף הן מהוות חלק בלתי נפרד מעיצוב הארונות וניתן למצוא או להזמין ארונות עם דלתות הנפתחות כלפי חוץ או דלתות הזזה שחוסכות מקום ויעילות לשימוש. הדלתות מגיעות בגוונים שונים במראה אחיד וחלק או עם אלמנטים שונים המעטרים את הדלתות ומעניקות להן אופי ייחודי. כמו כן, שילוב של זכוכיות אובאליות למראה וינטאג'.
 
ארון הזזה

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x