1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> רכישת חדרי ילדים ונוער בחזרה לבית הספר

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

רכישת חדרי ילדים ונוער בחזרה לבית הספר

הילדים חזרו למסגרות החינוכיות (אולי בהדרגתיות כי תקופת החגים מתקרבת), אבל הם בוודאי כבר קיבלו שיעורי בית או מחפשים מקום משלהם להתרכז במשימות הלימוד.

כדי שההתחלה שלהם במסגרת הבית ספרית תהיה נעימה יותר, חשוב מאוד שהם ישובו לפינת לימוד מאורגנת היטב בסביבת המגורים. כאן נכנסים לתמונה העיצובים של חדרי ילדים ונוער – ריענון ועדכון החדר, חידוש המרחב בהתאם לצרכי התלמיד.
ראשית, בבואכם לרהט מחדש את חדרי הילדים והנוער, חשוב להעדיף ריהוט שיוכל לגדול עם הילד ויהיה רלוונטי לטווח הרחוק בין אם מדובר בגדלים, בסידור החדר, בגוונים. לאחר מכן, סדרו לעצמכם קומפוזיציה מעניינת של רהיטים על פי תנאי החלל, התייחסו לקיומם של שקעים, דלתות, חלונות.
 
חדר ילדים דגם גליה של האוס אין
 
חשבו היכן למקם את פינת הלימוד שחשובה מאוד להצלחת הילדים ונוחות הלמידה. בפינה מוארת אך לא במקום בו הם יסבלו מסנוור – חשבו על שולחן רחב מספיק כך שישמש הן כפינת לימוד והן כפינת מחשב, צבעים ניטראליים וקלאסיים לא רק שצולחים את מגמות הזמן והאופנות השונות הן גם משדרים נינוחות ורגועה. שימו דגש על קיומם של פתרונות אחסון מודולאריים שאפשר למקם במקומות רבים, במיוחד כוורות ומדפים לתלייה שאינם תופסים מקום יקר.
 
חדר ילדים דגם זיו של האוס אין
 
אם מדובר בחדר ילדים משותף, חשבו אם כדאי להצטייד בפינת לימוד רחבה שמתאימה לשני לומדים ליד שולחן אחד או שכדאי לפצל לשני שולחנות שימוקמו במקומות שונים בחדר. בעבודת נגרות ועיצוב בהתאמה אישית, ניתן ליצור ספרייה עם שולחן עבודה שמשתמשת מכל צד לומד אחר וגם חוצה את החדר לשניים כך שלכל אחד מהאחים יש את המרחב האינדיווידואלי שלו.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x