1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> פריטי עיצוב שמשדרגים כל חלל

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

פריטי עיצוב שמשדרגים כל חלל

אחרי שבחרתם מיטות, ספות, שולחנות, ארונות בגדים, הגיע תורם של הפריטים המשלימים – אלה שעושים הבדל משמעותי ביצירת אופי וחזות מיוחדת במרחב כולו. כיסאות מעוצבים, קונסולות, ' ' מזנונים – פריטים דקורטיביים ופונקציונאליים כאחד. בחנות הקונספט של האוס אין בהרצליה פיתוח תגלו שלל עיצובים שיוסיפו רושם ואף ישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן בביתכם.

נבחרת הכיסאות
יש סוגים רבים של כיסאות ולכיסא יש תפקיד חשוב – הוא מהווה מושב עבורנו אך מראהו תורם לחלל ולכן, כדאי לבחור כיסאות שהם גם נוחים לישיבה אך גם משתלבים בהרמוניה או מוסיפים את הטוויסט העיצובי המבוקש למרחב. תוכלו למצוא כיסאות עץ שונים עם ריפודים בעלי הדפסים גראפיים מעניינים, כיסאות אוכל, כיסאות בר ועוד – כיסאות בעלי משענות אליפטיות, מלבניות, מרובעות, רגליים בגילופים שונים ועוד.
 
כסאות מעוצבים
 
 
קונסולה ייחודית
הקונסולה מהווה פריט פרקטי בחלל, מיועדת לאחסון, ניתן להציבה בכל מקום בחלל אך רבים בוחרים להצמידה לאחד הקירות בעיקר במסדרונות או בחדר הכניסה לבית. ניתן לראות קונסולות מעץ מלא בגוונים שנעים מבהיר ועד כהה, קונסולה עם מגירות, מדפים תחתונים או עליונים. כמו כן, אולי תרצו להוסיף לקונסולה מראה או ספסל ישיבה וכך ליצור פינה ייחודית סביב הקונסולה.
 
קונסולה צבעונית
 
מזנוני סרוויס
ממש כמו בבתים של פעם, למזנוני הסרוויס יש שיק נוסטלגי שלא מפסיק להפתיע גם בימינו בין אם מדובר במזנון במראה עתיק או במראה מודרני. המזנונים מיועדים להצבה של ספרים, פריטי עיצוב ודקורציה ובעלי נוכחות מרשימה בחלל.
 
מזנון סרוויס
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x