1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> טיפים לבחירת שידת אמבטיה מעוצבת

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

טיפים לבחירת שידת אמבטיה מעוצבת

פריט האחסון הדומיננטי בחדרי הרחצה היא שידת האמבט, שעברה בשנים האחרונות מהפכה עיצובית וזוכה בהתייחסות משמעותית מבחירת חומרי גלם איכותיים דרך אלמנטים ועיטורים ועד התאמה אישית לממדי הכיור או החלל. בהאוס אין תוכלו למצוא מגוון דגמים של שידות אמבט בהתאמה אישית במבחר סגנונות מחזות בניחוח כפרי ועד עיצוב מודרני בשיק אורבאני. בבואכם לבחור שידת אמבטיה מעוצבת, יש לשים לב למספר דברים חשובים.
 
חומרי גלם איכותיים – חפשו שידת אמבטיה העשויה מחומר גלם איכותי ועמיד, שמשתבח עם הזמן וישמור על אסתטיקה לטווח הארוך. בדקו יציבות, עמידות, איכות.
 
שידת אמבטיה בעיצוב אישי
 
הגודל קובע – חשוב מאוד להגיע מצוידים בממדי החלל בו אתם מתכננים להציב את שידת האמבטיה, כדי להחליט מה יהיה גודלה בין אם כבר יש בחדר הרחצה אמבטיה או כיור וברצונכם לשלב שידת אמבטיה עם פריטים אלה. כמו כן, נסו להתאים את עיצוב שידת האמבטיה לעיצוב הקיים או להפך – ליצור קונטרסט מעניין על ידי עיצוב מנוגד כמו מודרני לעומת כפרי או וינטאג' לעומת מודרני, ניגודי גוון כך ששידת הרחצה תהיה מעץ כהה בעוד האמבטיה והכיור עצמם לבנים או שידה בגוון נועז כמו אדום או בורדו בעוד הכלים הסניטריים לבנים במראה ששומר על אסתטיקה נקייה.
 
שידת אמבטיה
 
פתרונות אחסון – אומנם ניתן לבחור גם מדף דקורטיבי שישמש כשידת אמבט עליו ניתן להניח מגבות, כלי רחצה, אך רוב האנשים מעדיפים כיום שידות אמבט מצוידות במגירות ופתרונות אחסון כמו מגירות, שידות, ארונות, מידוף פנימי, כשניתן להחליט מראש על החלוקה המועדפת בין תאי האחסון – מגירות עמוקות, צרות או רחבות, לבחור ידיות דקורטיביות, לשלב זכוכית שמייצרת שקיפות החושפת את תכולת השידות וכדומה.
 
שידת אמבטיה מעוצבת

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x