1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> אלמנטים מובילים בעיצוב שולחנות כתיבה לחדרי ילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

אלמנטים מובילים בעיצוב שולחנות כתיבה לחדרי ילדים

שולחנות הכתיבה מהווים פריט חשוב בעיצוב חדרי ילדים, במיוחד בשלב שהילד מתחיל ליצור או עולה לכיתה א' ונדרשת נוכחות של פינת לימוד מאורגנת בחלל.

בבואכם לבחור שולחן כתיבה חשוב לבחור שולחן כתיבה מעץ מלא, שנחשב לחומר טבעי, משובח ועמיד לאורך זמן, טבעי שמכניס לחדר הן תחושת שלווה והן מייצר אווירה של רוגע. כמו כן, בדקו את מידותיו של שולחן הכתיבה כך שהוא לא יחסום את החלל וכמובן יתאים במידה והילד מארח חבר או שמדובר בשולחן כתיבה משותף לשני ילדים בחדר אחד.
כעת בואו נדבר על הפן העיצובי: ניתן לראות מגוון דגמים של שולחנות כתיבה מעץ מלא לחדרי ילדים. ישנם שולחנות כתיבה בקווים ישרים ונקיים במראה קלאסי על זמני בעוד אחרים בעלי נגיעות מסוגננות כמו למשל, גילופי עץ עדינים או שילוב בוצ'ר מאסיבי המקנה לפלטת השולחן נוכחות. ניתן לראות גם שולחנות כתיבה המשלבים בין עץ לפלטת זכוכית, שהניגוד בין החומרים מייצר מראה מיוחד.
 
אלמנטים מובילים בעיצוב שולחנות כתיבה לחדרי ילדים

חשוב לבחור שולחנות כתיבה המגיעים עם מגירות בילד אין במסגרת השולחן, כדי למקסם את השטח ולאפשר פתרונות אחסון בהישג יד של מחברות, ספרים או כלי כתיבה. ישנם שולחנות כתיבה המגיעים עם מגירות עליונות וישנם שולחנות כתיבה לחדרי ילדים בעלי קונסטרוקציה בילד אין של שידת מגירות הממוקמת בצד השולחן. בחרו שולחן כתיבה בהתאם לנתוני החדר מבחינת גודל, רוחב ויתכן ותעדיפו שולחן כתיבה פינתי כדי למקסם את הנוכחות של השולחן בחלל.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x