1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> עיצוב סביבת משחקים בחדר הילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

עיצוב סביבת משחקים בחדר הילדים

ישנם בתים בהם חדרי הילדים הם חדרי שינה בלבד וחדר המשחקים, היצירה והלימודים מופרדים מחדר השינה וישנם בתים בהם מדובר בחדר אחד המופרד בחלל בין פינות משחק, לימוד, יצירה וכדומה. חדוות המשחק היא חלק בלתי נפרד מהעשייה בחדר ילדים במידה והוא מוקדש לכך ולכן, חשוב מבחינת מרחב וסידור החדר לאפשר לילד את סביבת המשחק המבוקשת. אז כיצד ניתן לעשות זאת? לפניכם מספר טיפים בנושא.

סידור נכון של החלל
סדרו את החלל כך שיהיה מרחב תנועה בחדר. תוכלו להציב את הרהיטים בקצוות של החדר וכך לפנות את המרכז או לייצר רווחים משמעותיים בין הרהיטים כך שהילד יוכל להחליט באיזה מרווחים הוא משחק. וודאו שכל הרהיטים יציבים כך שגם אם הילד משתולל עם חבריו בכדור, רץ ומתרוצץ הם לא יפריעו למרחב התנועה וחלילה לא יזוזו ממקומם.

חדר ילדים מעץ מלא דגם גל

סידור המשחקים בחדר
חשוב מאוד לשמור את הצעצועים ואת המשחקים של הילד ברמת נגישות גבוהה, כך שהוא יחוש עצמאי בחלל ולא יצטרך לקרוא לכם בכל פעם שמתחשק לו משחק וכמובן יוכל גם להשיב את הצעצועים למקומם בעת ארגון החדר. כאן נכנסות לתמונה כוורות משחקים בעלות תאים פתוחים, מגירות של מיטה או ארון שנמוכות מספיק כדי שהילד יוכל להגיע אליהם. סדרו את המשחקים לפי סדר עדיפויות או לפי קטגוריות: בובות, משחקי קופסא, משחקי הרכבה, כך שהילד ידע בדיוק לאן לגשת ובמה לבחור לפי סגנון המשחק המועדף עליו.
 
חדר ילדים מעץ מלא דגם זיו
 
פינות מדיה
כיום ילדים רבים משחקים בפלייסטיישן או בווי או במחשב ולכן, חשוב לתכנן פינת משחקי מדיה נוחה בין אם מדובר בשולחן כתיבה שיהיה רחב מספיק לשמש כשולחן מחשב, ספסלי אחסון שמתאימים גם לישיבה מול הטלוויזיה, שידת מדיה לטלוויזיה או לאביזרים הטכנולוגיים הנלווים וכדומה. שימו לב רק שהכבלים לא חשופים ולא מפריעים למרחב.
 
שידת אחסון מעץ מלא דגם מירב

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x