1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> חילופי עונות זה הזמן להחליף ארון

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

חילופי עונות זה הזמן להחליף ארון

האביב כבר כאן, שעון הקיץ כוון, חנויות הבגדים מציגות קולקציות אביב-קיץ עם מיטב הדגמים האופנתיים וזה הזמן לעדכן את המלתחה ולא פחות מזה – לבחון החלפת ארון. אמנם ארון בגדים הוא פריט שנשאר שנים רבות, אבל חשוב לבחור מראש ארון בגדים איכותי ועמיד ואם הגעתם לרגע בו אתם מתכננים להתחדש בארון חדש – יש לנו מספר טיפים חשובים עבורכם לצורך בחירת ארון.

 ארון 2 דלתות מעץ מלא דגם וינטאג'

התאמת הארון לחלל יש חשיבות רבה להתאמה של הארון לחדר – זכרו שמדובר בפריט אחסון מאסיבי שנוכחותו בולטת בחלל וגם תופסת שטח גדול יחסית. עם זאת, ניתן לבחור ארון בעיצוב אישי ובהתאמה אישית מבחינת מידות כך שיתאים לחלל הנתון. החלוקה לדלתות לא בהכרח משפיעה על גודל הארון. מרבית ארונות המיועדים לחדרי ילדים ונוער נעים בין המידות 140-170 ס"מ רוחב ו-50-60 ס"מ עומק. בנוסף לגודל, בדקו את ההתאמה העיצובית לחלל – העדיפו ארונות קלאסיים בעיצוב נקי ועל זמני המשתלבים בכל חלל בלי קשר לעיצובו או לגוונים המאפיינים אותו. ישנם ארונות נקיים בעלי עיטורים עיצוביים עדינים דוגמת חריצים, זכוכית אובלית וכדומה אך עדיין ארונות מדובר בארונות המתהדרים באסתטיקה נקייה.
 
ארון מעץ מלא דגם לואיז 2 דלתות
 
הפונקציונאליות של הארון הארון הוא, כאמור, פריט האחסון המרכזי בחלל ולכן חשוב מאוד שהוא יהיה פרקטי לשימוש במיוחד אם מדובר בארון שמשרת מספר ילדים. שימו לב לחלוקה הפנימית של הארון מבחינת עומק, כמות מדפים, הרווחים ביניהם, אזורי תלייה, מגירות תחתונות בין אם הן חיצוניות או פנימיות – וודאו שהעומק והחלוקה מתאימים לצרכים שלכם לאחסון בגדים, נעליים ואפילו צעצועים.
 
ארון מעץ מלא דגם קינמון חלק

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x