1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> פריטי עיצוב שגדלים עם הילדים

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

פריטי עיצוב שגדלים עם הילדים

בבואנו לרכוש ריהוט לחדר ילדים אנחנו פעמים רבות שואלים את עצמנו – כמה זמן יחזיק מעמד הריהוט, האם הוא יתאים גם לאחים הקטנים, האם הוא ילווה את הילד שנים ארוכות? כמובן שכשרוכשים ריהוט בסטנדרטים הגבוהים ביותר במיוחד ריהוט מעץ מלא איכותי, אין ספק שאפשר להיות רגועים לגבי העמידות של הרהיט. אבל מעבר לכך, ניתן לבחור מראש פריטי עיצוב שיהיו רלוונטיים לאורך זמן הן מבחינת גוון והן מבחינת סגנון. לפניכם כמה המלצות על פריטי עיצוב על זמניים ועל מה לשים דגש בבחירת ריהוט ארוך טווח:
 
מיטה וחצי
בחירה של מיטה וחצי מבטיחה לכם מבחינת רוחב המיטה את הרלוונטיות שלה גם עבור הילד כמתבגר, כשהוא יגדל וירצה להתפרש על המיטה בנוחות. כמובן שמיטה וחצי מחייבת מקום בחדר למיטה כיוון שהיא רחבה יותר ממיטת ילדים או ממיטת נוער סטנדרטית אך מדובר בפריט מוצלח לעתיד.
 
ארון בגדים גדול
ארון בגדים גדול ועמוק עם שטח אחסון ראוי, חלוקה נוחה לפי פריטי קיץ, חורף, ארון בגדים שמתאים ליותר מילד אחד ישרת אתכם נאמנה למשך שנים ארוכות.
 
חדר ילדים של האוס אין
 
שולחן כתיבה
שולחן כתיבה מתאים גם לשלב בו הילד מצייר ציורים בגן וגם לשלב בו הוא מכין שיעורי בית ומתאים גם כפינת עבודה בבית בהמשך או לאחד ההורים שמחפשים פיתרון עיצובי שישרת את כל דיירי הבית בפינה אחת.
 
קווים נקיים ועיצוב בהיר
בבואכם לבחור פריטי עיצוב שיגדלו עם הילד קחו בחשבון את הסגנון: קווים נקיים בצבעים בהירים במיוחד לבן יתמזגו בחלל בצורה הרמונית עם כל עיצוב אפשרי ויתאימו גם לילד שגדל ומשנה את סגנונו העיצובי, כיוון שהעיצוב "מקבל" כל טרנד אחר אותו ניתן לשלב בדמות מוצרי טקסטיל או אקססוריז משלימים.
 
חדר ילדים ונוער דגם אלמוג נוער
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x