1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מיטת הקומותיים עולה קומה

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מיטת הקומותיים עולה קומה

בשנים האחרונות אנחנו מחפשים פיתרונות עיצוביים לניצול מקסימאלי של החלל. בין אם זה כוורות אחסון שתלויות על הקיר או מדפים על הקיר או מיטות קומותיים כתחליף לשתי מיטות בחדר אחד. הבשורה העיצובית האחרונה מבית האוס אין היא שילוב ייחודי בין מיטת קומותיים וחצי, מיטת יחיד ומיטה וחצי. מדובר בשילוב מצוין לשני ילדים שחולקים חדר ואחד מהם גדול יותר ומעוניין במיטה רחבה יותר. במקום מיטה וחצי שתתפוס מקום בחלל או להסתפק במיטת יחיד לילד בוגר יותר, ניתן ליהנות מהשילוב הייחודי של שתי מיטות, זו מעל זו, כשהעליונה מביניהן הינה מיטה וחצי בגודל של 120/190 ס"מ.

מיטת קומותיים וחצי מעץ מלא

המיטה היא פיתוח ייחודי שמציע אפשרות להוסיף מיטת חבר נגררת, כך שגם אם ישנים בחדר שלושה ילדים יש פיתרון שינה לכולם או במידה ומגיע חבר להתארח, אין צורך להוסיף מיטה נוספת, כיוון שמזמינים מראש מיטה מתאימה לשילוב בקומפלקס הקיים.
מיטת קומותיים זו של האוס אין מלווה את הילדים שנים רבות, בייחוד כשיש פער גילאים בין הילדים והילד הגדול מגיע לגיל ההתבגרות ויכול ליהנות ממיטה וחצי מרווחת יותר מבלי שתצטרכו לרכוש מיטה חדשה. העלייה למיטה העליונה נוחה להפליא ומתבצעת עם סולם טיפוס מעוצב.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x