1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> כוחה של הצבעוניות בחדרי ילדים ונוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

כוחה של הצבעוניות בחדרי ילדים ונוער

הייתם מסוגלים לדמיין את החיים שלנו ללא צבעים? עולם חסר צבעים הוא כמו עולם נטול שמחה. בחיים בכלל ובזירת העיצוב בפרט, יש לצבעים השפעה רבה על האווירה בחלל ועל התחושה שתהיה לילדינו בעת שהייתם בחדר ולכן, חשוב לבחור גוונים שמייצרים רוגע, משרים ביטחון ותורמים לריכוז ולחיוניות. ישנם צבעים קלאסיים ועל זמניים כמו לבן, קרם, שמנת וישנם גוונים שמתחדשים בהתאם למגמות העיצוב העולמיות ובאים לידי ביטוי במרחב ובפריטים המאכלסים אותו. לפניכם מספר צבעים מומלצים לחדרי ילדים…
 
לבן ולעניין –
הלבן הוא צבע אלגנטי המייצג סדר וארגון ונחשב לצבע מאוד רוחני. בהכנסת הגוון לחדר תוכלו לשדר ניקיון והתחדשות. הגוון הלבן מאיר את החדר וגם מייצר תחושה של חלל גדול יותר מכפי שהוא באמת. בעוד גוונים רבים מתחלפים, הלבן שומר על נצחיות וקלאסיות וניתן למזג אותו בצורה הרמונית עם צבעים שונים כמו למשל, מיטה לבנה עם מגירות בגוון סגלגל.
 
תכלת ולא רק בשמיים –
צבע בהיר נהדר נוסף לשילוב בעיצוב חדרי ילדים ונוער הוא התכלת. זה הוא צבע שמתקשר עם שלווה ומזכיר את השמיים ואת הים ולכן מייצר גם מרחב אוורירי ונינוח בחלל. ביהדות, אגב, לתכלת מקום חשוב והוא מופיע ביריעות המשכן והמקדש ובבגדי הכהונה. כמו כן, צבע תכלת ממריץ את הערנות ותורם לריכוז וניתן לראות אותו בשלל פריטים לחדרים מארונות בגדים תכולים ועד מיטות תכולות ופריטים משלימים בתכלת כמו כונניות לתלייה.
 
מתחברים לחום –
בשנים האחרונות נכנסו לחדרי הנוער הרבים הגוונים החומים שמחוברים לאדמה, ליציבות והמשתלבים נהדר עם תכלת ובז'. לצד החום ניתן לראות גם אפור בהשראה תעשייתית, אורבנית מדליק כשהגווןהאפור משדר משהו מאופק ובוגר יותר ושומר על מינימליזם ואיזון בחלל. בהאוס אין תגלו חדר נוער ג'יימי על טהרת הגוון החום וכן עם נגיעות של אפור תעשייתי למשל בשולחן כתיבה בעל רגלי אלומיניום וארון בעל קורות מתחת תעשייתיות.
 
חדר ילדים דגם דקל

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x