1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> אפליקציות לעיצוב חדרי ילדים ונוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

אפליקציות לעיצוב חדרי ילדים ונוער

מתכננים עיצוב חדש של חדר הילדים או הנוער? עומדים לבחור רהיטים ורוצים לדעת כיצד הם ייראו בקומפוזיציה המתאימה ביותר לפי תנאי המרחב? מחפשים לשאוב השראה לנגיעות עיצוביות אחרי שהרהיטים כבר נבחרו?

לפניכם מספר המלצות של אפליקציות להורדה למובייל שיעזרו לכם במשימת העיצוב:
 
* Homestyler Interior Design
אפליקציה חינמית זו מוצעת גם לאייפון וגם לאנדרואיד והיא מעניקה אפשרות לצלם תמונה של החדר שברצונכם לעצב ולשלב בו רהיטים שצלמתם כדי לראות כיצד נראית התוצאה גם בתלת ממד. בנוסף, האפליקציה מעניקה מידע על מגמות עיצוב והשראות מפרויקטים שונים וכן טיפים ממעצבים מקצועיים.
 
* HOUZZ
אתר העיצוב מעורר ההשראה מציע אפליקציה חינמית לאייפון ולאנדרואיד באמצעותה תוכלו לשתף תמונות מועדפות עם בני משפחה, חברים ואנשי מקצוע, לחפש רעיונות לשיפוץ החלל, מדריכי עשה זאת בעצמך מדליקים, קבלת ייעוץ מהיר מקהילת חובב עיצוב גדולה ועוד.
 
* EASYMEASURE
רוצים למדוד את המרחק בין רהיט לרהיט או כיצד האובייקטים נראים בחלל? אפליקציה חינמית לאנדרואיד ולאייפון זו תסייע לכם לחשב נכון מרחק בין רהיטים באמצעות צילום עם המכשיר הסוללרי. כמו כן, תוכלו לשתף את התוצאות בדואר אלקטרוני, בפייסבוק או בטוויטר, להפעיל פנס כדי למדוד גם בחושך ולקבל הדרכה על תהליך המדידה הידידותי.
* Home Design 3D
רוצים לראות כיצד נראה החדר שלכם מעוצב בשלושה ממדים? זו היא אפליקציה ללא תשלום לאייפון ולאנדרואיד שתסייע לכם לשרטט את החלל, ליצור פתחים, להוסיף קירות, להוסיף תמונות של פריטים ולגרור אותם על פני המרחב כדי לבחון את התוצאה המסוגננת.
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x