1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> פתרונות עיצוב יצירתיים לחדרי ילדים ונוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

פתרונות עיצוב יצירתיים לחדרי ילדים ונוער

 התאמה אישית היא שם המשחק בתכנון ועיצוב חדרי ילדים ונוער. חשוב מאוד לחשוב על רהיטים שיתאימו לצרכי הילד ואם יש שניים ואף שלושה ילדים שחולקים חדר אחד, הבדלי הגילאים ביניהם, סגנונו האישי של כל ילד וכיצד יבוא לידי ביטוי במרחב וכמובן הגודל ואילוצי החלל המשפיעים על העיצוב. לפניכם מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון בנושא זה:

פתרונות עיצוב לחללים קטנים
קיימים הרבה מאוד חדרי ילדים ונוער קטנים יחסית שלא יתאימו להם מיטה בגודל מיטה וחצי או שולחנות כתיבה רחבים במיוחד ולכן, חשוב לבקש עיצובים צרים יותר אך שעונים לסטנדרטים הגבוהים של חומרים בריאים וטבעיים כמו מיטה מעץ מלא וכדומה. ניתן לחשוב על רהיטים מודולאריים שניתן לנייד בחדר, ארון צר יחסית, להשתמש בכוורות לתלייה במקום להניח שידה על הרצפה כדי לחסוך מקום, לתכנן פתרונות אחסון בתוך הארון והמיטה כדי להימנע מעומס וגודש של פריטים במרחב.
 
מיטה לשלושה ילדים
רוב מיטות הילדים ומיטות הנוער מגיעות עם מיטת חבר נפתחת בין אם מדובר במיטה וחצי או מיטת במה, אך אם יש שלושה ילדים בחדר ולא מעוניינים להשתמש בשתיים או שלוש מיטות נפרדות, ניתן להזמין מיטה מעץ מלא שנפתחת לשתי מיטות נוספות וכך רק בעת השינה אפשר לפתוח אותה לילדים ובמהלך היום לחסוך במקום.
 
ארון בגדים עם שידת איחסון
במידה ואת החדר חולקים אח גדול ותינוק ניתן להשתמש בפריטי אחסון שימושיים שמגשרים על פער הגילאים. כך למשל, ארון בגדים שמכיל בתוכו שידת איחסון נשלפת המגיעה עם מגירות אחסון פרקטיות ולאחר שהילד גדל או כשלא משתמשים בשידה כשידת איחסון, ניתן להשיב את השידה כך שתהיה חלק אינטגרלי מארון הבגדים.
 
שני שולחנות לימוד בקונסטרוקציה אחת
אם יש שני ילדים שהם תלמידים בחדר ומעוניינים ללמוד בזמן אחד אבל כל אחד בפינה משלו, ניתן למצוא פיתרון בדמות קונסטרוקציה שכוללת ספריה ושולחן עבודה מכל צד כך שלכל ילד יש שולחן משלו ומידוף משלו והקונסטרוקציה גם משמשת כמחיצה בחדר עצמו המעניקה מרחב פרטי לכל ילד בחלל אחד.
 
ארון שידה מעץ מלא

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x