1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> טרנדים באקססוריז לחדרי ילדים ונוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

טרנדים באקססוריז לחדרי ילדים ונוער

אין כמו להוסיף נגיעה עיצובית מסוגננת לחדר הילדים או חדר הנוער שזה עתה הזמנתם. היות וההמלצה היא לבחור פריטי עיצוב במראה קלאסי ועל זמני וגוונים בהירים שמייצרים הרמוניה ואווירת רוגע, הרי שהאקססוריז לחדר הם שמוסיפים את הטאץ' העיצובי המבוקש, נגיעה של צבע ואפקט של סטייל. אז מה הם הטרנדים באזור לחדרי ילדים ונוער? הנה כמה הצעות.

שלטים מעוררי השראה
אין כמו לייפות את החלל בכמה מילים ובשנים האחרונות ישנה מגמה בולטת של תליית שלטי השראה. אלה הם שלטים עם ציטוטים מעניינים, משפטי מפתח ומוטיבציה שמקושטים באלמנטים שונים, פוסטרים מחופים במסגרות דקורטיביות ועוד. ניתן למצוא הרבה מאוד שלטי השראה כמו "אם אתה יכול לחלום על זה, אתה יכול לעשות את זה" המשפט המפורסם של וולט דיסני בכבודו ובעצמו.
 
מדבקות קיר
תחום מדבקות הקיר לא מפסיק לרגש ולהפתיע עם מדבקות קיר בתלת ממד למשל, המעניקות עומק לחלל, מדבקות קיר שמחליפות את הטפטים אם ברצונכם לייחד קיר נבחר בחדר, מדבקות קיר של דמויות אהובות כמו מסי, פו הדב, ירח וכוכבים, חיות, בלונים ועוד שלל מדבקות שמוסיפות חיים ועליזות לחדר.
 
אותיות צבעוניות מעץ
טרנד נוסף בקישוט חדרי ילדים ונוער הן אותיות מעץ שניתן להדביק או להציב בתוך הכוורת או על אחד המדפים: ניתן ליצור את שם הילד עם אותיות עץ בעברית או באנגלית בצבעים שונים או משפט אהוב, ניתן למצוא אותיות בגימור מבריק או מאט, בגדלים ובעובי שונה.
 
סטים של תמונות
אם בעבר היה נהוג לתלות תמונה אחת דומיננטית בחדר, הרי שכיום המגמה היא ללכת על סטים של תמונות מאותה סדרה הנתלות זו לצד זו או זו מעל זו. למשל, סט של תמונות מעולם החי או הטבע, דמויות וגיבורים אהובים מעולם הילדים וכדומה כשכל תמונה מציגה דמות אחרת, מוטיב אחר או בעלת טוויסט צבעוני מעט אחר אך כולם מתקשרות באותה השפה העיצובית.
 
כריות נוי לחדרי ילדים
הכריות מוסיפות זריקת צבע ומגיעות בשלל הדפסים גראפיים ובצורניות מגוונת. ניתן למצוא כריות בצורת סופגנייה ובעלי חיים, כריות כוכב, כריות עליהן רקום שמו של הילד ועוד.
 
אביזרים בחדר ילדים ונוער

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x