לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

עוצמתו של הלבן

הלבן הוא צבע אופנתי שלא חולף מהאופנה. מדובר בגוון קלאסי ועל זמן, ניטראלי המתמזג בחלל בכל שילוב אפשרי. בהאוס אין מגוון רחב של פריטים שתוכלו להזמין במבחר מסחרר של צבעים, כשהלבן מככב ובגדול. אז מה יש בו בצבע הקסום הזה שכובש את ליבנו?

הלבן הוא צבע הרמוני שמשדר שלווה ורכות, ניקיון וטוהר, כשאפשר לשבור את הלובן שלו באמצעות פריטים שונים או מוצרי טקסטיל לקישוט בחלל כגון וילונות, מצעים על מיטות לבנות, ספרים וצעצועים בשידות לבנות. יתרון בולט של הלבן הוא בהארה שלו את החלל, חללים לבנים מוארים יותר מחללים בגוונים כהים ולכן, הלבן הוא צבע נפלא לחדרי תינוקות, ילדים ונוער, הוא מקרין סביבה בטוחה ורגועה במיוחד.

הצבע הלבן מאופיין גם באווריריות ויוצר אשליה ותחושה של חלל גדול ומרווח יותר מכפי שהוא באמת. הלבן אידיאלי לחללים צרים או קטנים, כשיש שני ילדים בחדר או בכל עת שמעוניינים ליצור מרחב גדול יותר.

בהאוס אין תגלו שפע של רהיטים שהלבן מחמיא להם במיוחד, כשתוכלו להעניק טוויסט נוסטלגי ללבן באמצעות שיוף הרהיט וקבלת אפקט וינטאג'. ניתן לשלב בין מיטה לבנה למגירות בגוון כמו סגול או כתום, צבעים תוססים המשתלבים היטב במסגרת הלבנה של המיטה, בארון לבן לבחור זכוכיות שקופות או להוסיף לשולחן כתיבה מגירות בגוונים שונים וכך ליהנות מכל העולמות בחדר אחד.
 
חדר ילדים מעץ מלא בצבע לבן

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎