1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> סגנון נבחר לעיצוב חדרי ילדים ונוער – הכל מתחיל בתקשורת

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

סגנון נבחר לעיצוב חדרי ילדים ונוער – הכל מתחיל בתקשורת

סגנון העיצוב בו תבחרו ישמש כמצפן שלכם בתהליך של עיצוב חדרי ילדים ונוער.
כאשר מתחילים לעצב חדרי ילדים ונוער, עוברים שלבים כמו בדיקת הבטיחות, דאגה לנוחות וניסיון לקלוע לטעמו של הילד, לעיצוב המבוקש בחלל.
לפעמים אנחנו יכולים לאבד את עצמנו בים המשימות השונות של התהליך הזה, ונמצא את עצמנו מבולבלים ולא יודעים במה לבחור מבין שלל העיצובים שמוצעים לנו בהתאמה אישית.
סגנון עיצוב הוא קו מנחה שיעזור לנו לקבל החלטות שונות בכל האלמנטים העיצוביים השונים של החדר. ישנו מבחר עצום של סגנונות עיצוב, כאשר חשוב לבחור קו עיצובי עדכני שמתאים לתרבות ולמותגים העכשווים בחיי הילדים שלכם. אולי מבחינתכם אין יותר מדליק מפוסטר של מיקל ג'קסון או מנורת לבה, אך לילדים זו עלולה להיות המבוכה הגדולה ביותר.

חדר ילדים ונוער מעץ מלא דגם ג'יימי

חשוב לתקשר עם הילד ולברר על תחומי העניין שלו שכן לא כל בן אוהב מכוניות ספורט ולא כל בת תאהב טפט של ג'סטין ביבר. כאשר תבחרו סגנון עיצובי שקולע לטעמו של הילד ומאושר על ידכם ההורים, תוכלו משם להמשיך הלאה ולקבל החלטות על צבע הקיר שיתאים לסגנון, ריהוט הולם ופונקציונלי ופריטים דקורטיבים כאלה ואחרים שישתלבו בהרמוניה וביעילות עם שאר החדר.

חדר ילדים מעץ מלא דגם דקל

סגנון עיצובי יקל עלכם בקבלת החלטות שונות ויאפשר לכם לצלוח את תהליך העיצוב בזריזות ובקלות.
קו עיצובי מקורי מאפשר לילד להתגאות בפני חבריו במראה יחודי ומרשים,  וזה בתורו ישמח לארח את חבריו שוב ושוב. הסגנון הקלאסי, גוונים בהירים ששומרים על נייטרליות שומרים על על זמניות וכך תוכלו לבחור תפאורה שלטת קלאסית בעוד האביזרים ופריטי הטקסטיל שמתווספים לחדר מביאים את הטאץ' המודרני והעדכני לפי הטרנדים המובילים.

* ערכו את הסיור בין הרהיטים עם הילד במידה והוא מספיק  גדול להביע דעתו.
* חשבו מראש על קונספט לחדר וכיצד הפריטים ישתלבו זה על זה בקומפוזיציה בחלל.
* נסו לחשוב על אביזרים משלימים שיתאימו כבר בשלב הזמנת הרהיטים.
* העדיפו חברה שמציעה לכם נגרות בהתאמה אישית, כדי שתוכלו להגשים חלום ולהזמין רהיטים שמתאימים לסגנון המבוקש ולהעדפות האינדווידואליות שלכם או של הילד.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x