1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> קומפוזיציות מובילות להצבת רהיטים בחדרי ילדים ונוער

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

קומפוזיציות מובילות להצבת רהיטים בחדרי ילדים ונוער

לאחר שבחרתם את הריהוט המסוגנן לחדר הילדים או לחדר הנוער, הגיעה העת להציב אותו במרחב. בעצם, בואו ניקח צעד לאחור.
מומלץ מאוד כבר לפני רכישת הרהיטים לחדרי ילדים או נוער לתכנן כיצד הריהוט ייראה ברגע שהוא יאכלס את החדר מהסיבה הפשוטה שיש להחליט מראש על מידות הרהיט, המרווחים בין רהיט לרהיט והשתלבותם של פריטים משלימים ואביזרים במרחב. אינכם רוצים להגיע הביתה לרהיטים חדשים ולגלות שהם תופסים את כל החלל וחוסמים את מרחב התנועה בחדר. לכן, לפני שהגעתם למעמד הרכישה, כדאי להגיע עם שרטוט שמדגים ליועצי העיצוב את מראה החלל ומידותיו כולל דגש על פתחים (חלונות, דלתות) ונקודות חשמל. לאחר מכן החליטו בהתאם לתנאי או לאילוצי החלל איזה רהיטים לבחור מבחינת מידות וסגנון, חשבו לא רק על המרווחים בין רהיט לפריט אלא גם להתמזגות הסגנונית ביניהם, נקודות תורפה כמו היכן תציבו את שולחן הכתיבה עליו גם יוצב המחשב כדי שהילד לא יסתנוור בעת העבודה על המחשב והיכן תציבו את המיטה כך שתהיה כניסה נוחה לחדר וכדומה.

חדר ילדים מעץ מלא

הצבת רהיטים במסגרת החלל היא בסופו של דבר פונקציה דינאמית ואינדיווידואלית לכל חלל, אבל ניתן כמובן לחשוב במסגרת האילוצים על הצבת הרהיטים: למשל, הוספת שידת לילה לצד המיטה, תליית כוורת אחסון מעל שולחן כתיבה, חלוקת הרהיטים בצורת חת כך שהרהיטים זה לצד זה מקיפים את החלל ומאפשרים מרחב תנועה במרכז החדר.
יש מי שיעדיפו למקם את המיטה לצד אחד מקירות החדר בעוד אחרים יעדיפו להציב את המיטה במרכז החדר ולצד המיטה שולחן כתיבה וארון בגדים בהתאם לסגנון העיצובי או לנוחות, במקרה כזה וודאו שיש מקום לעבור משולחן הכתיבה לארון בלי להתנגד במיטה ושהמיטה לא חוסמת את המעבר.

חדר ילדים ונוער מעץ מלא דגם לואיז

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x