1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> כך הפכו ארונות ההזזה לפופולריים כל כך

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

כך הפכו ארונות ההזזה לפופולריים כל כך

יש לא מעט פריטי עיצוב מרכזיים, כאלה שאנחנו לא יכולים לוותר על נוכחותם, אבל נדמה שהארון שלנו נמצא במקום טוב בראש הרשימה הזו. אולי משום שגודלו הופך אותו לפריט בעל השפעה אדירה על עיצוב החדר בכלל ואולי משום שמדובר בפתרון אחסון פרקטי במיוחד, אין ספק שבחירת הארון דורשת תכנון ותשומת לב. אין גם ספק שאחד הפתרונות הנפוצים ביותר בשנים האחרון הוא ארון ההזזה ויש סיבות מצוינות לכך שדווקא ארונות הזזה זוכים לפופולריות רבה כל כך. 

1 – פתרון אידאלי לחדר קטן
לפני הכול, ארונות הזזה הם אידאליים לחדרים קטנים יחסית, פשוט משום שבהיעדר דלתות הנפתחות החוצה המרחב תמיד מרווח להפליא. היתרון הזה הפך את דלתות ההזזה לפתרון מועדף גם בחדרים קצת יותר גדולים ואפשר להבין מדוע. חשוב לזכור שסוג הארון משפיע גם על בחירת המיקום שלו ועל סידור הפריטים הסמוכים אליו: ארון עם דלתות הנפתחות חוצה מחייב מיקום מתאים ומרחב לפתיחת הדלת. ארונות הזזה לא זקוקים לשטח הלא-מנוצל הזה.
 
2 – ארונות הזזה בשלל עיצובים
כל ארון ניתן לעצב כמעט בכל דרך שהיא, אבל ארונות הזזה מספקים לנו קצת יותר גמישות – לפחות בכל הקשור לסטיילינג ועיצוב. שימוש במראות מעניק תחושת גודל ומרחב והשילוב בין צבעים וסגנונות מאפשר לנו לגוון ולהפתיע ואפילו לבצע שינויים לאורך הדרך בלי להחליף את הארון כולו. אם המטרה היא לבחור ארון שמשלב בין פונקציונליות לעיצוב ייחודי, ארונות הזזה בהחלט עושים את העבודה.
 
ארון הזזה דגם דניאל
 
3 – מכניסים יותר אור לחדר
הדלתות הנפתחות בארונות הקלאסיים חוסמות לא פעם את האור ובהתאם נדרשת מאיתנו בחירה מדויקת של מיקום אסטרטגי בחדר. אלא שארונות ההזזה פותרים את הדילמות הללו. הדלתות הנפתחות לצדדים מונעות את חסימת האור הטבעי שממלא את החלל כולו והיכולת שלכם לבחור את המיקום הנוח עבורכם – ללא תלות במיקום החלון או במרחב המקיף את האור – היא קריטית ומאפשר הרבה יותר גמישות ויצירתיות.
 
איך בוחרים ארון הזזה אידאלי?
אם כן, יש יתרונות רבים לבחירה בארון הזזה וזהו ללא ספק פתרון נפלא לחדרי הילדים וההורים וגם לפינות האירוח והאחסון. כך תוכלו לבחור ארון המותאם לצרכים האישיים שלכם, זה שיתוכנן במידות הנכונות, מעץ מלא ומחומרים איכותיים נוספים ובהתאם לסגנון האישי שלכם. בין אם אתם מעדיפים ארונות הזזה בעיצוב קלאסי או מודרני, בצבעים רכים או בוהקים, עם מראות גדולות או בעיטורים ייחודיים, כל האפשרויות קיימות ולכם נותר רק לבחור.

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x