1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> הפתרונות היצירתיים לעיצוב חדרי תינוקות

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

הפתרונות היצירתיים לעיצוב חדרי תינוקות

חדר התינוקות המיועד, זה שאתם משקיעים בו לא מעט תכנון והמון מחשבה, בהחלט זקוק לתשומת לב. כל פרט קטן ישפיע על הנוחות שלכם ועל זו של הילד, ולעיצוב יש השפעה רבה על האווירה בכלל. כדי לעשות את זה נכון תצטרכו לבחור את שידת ההחתלה המתאימה, את העריסה הנכונה ואת פתרונות האחסון הטובים ביותר. מה שבטוח הוא שיש חומר גלם אחד שעליו אי אפשר לוותר: העץ המלא. הוא חזק יותר מכל חומר אחר, הוא איכותי במיוחד ומבטיח לכם ריהוט ברמה הגבוהה ביותר לאורך זמן ואלו בדיוק הסיבות לשלב אותו בכל פריט שתבחרו לחדר.

שידת ההחתלה
חדרי תינוקות כוללים תמיד שידת איחסון וזהו פריט שאי אפשר בלעדיו. אלא שיש לכם את היכולת לשלוט במראה השידה ובחלוקת המגירות שהיא מציעה לכם וזו נקודה חשובה במיוחד. כך תוכלו לעצב שידת איחסון בעיצוב קלאסי עם מסגרת מעוגלת או בשידה מודרנית יותר עם קווים ישרים ונקיים. תוכלו גם לבחור את הצבע האידאלי עבורכם ועבור הרך הנולד. חשוב מכל, תוכלו להגדיר כמה מגירות תצטרכו, מה יהיה גובהן ומה באמת הפתרון הכי נכון לצרכים האישיים שלכם.
 
השידה בארון הקסמים
על פניו הילד לא זקוק לשטח אחסון אדיר עבור קולקציית הבגדים שלו והמגירות בשידת ההחתלה אמורות להספיק. בפועל, אנחנו תמיד זקוקים לשטח נוסף. המצעים, הצעצועים והבגדים שקיבלתם מראש והבטיחו לכם פטור משופינג עד גיל שנתיים – את כולם צריך לאחסן ורצוי בצורה מסודרת. הפתרון האידאלי, בוודאי אם השטח שעומד לרשותכם הוא לא בלתי-מוגבל – הוא ארון קסמים שמכיל שידה נשלפת. המשמעות היא שבזמן ההחתלה תוכלו לשלוף את השידה ממקומה ולהחזיר אותה כשתסיימו כדי לחסוך מקום ולשמור על הסדר.
 
ארון שידת איחסון
 
מיטת התינוק
אחרי שדאגנו לבגדים, לחיתולים וגם למצעים, הגיע הזמן לדאוג לפריט החשוב מכולם – מיטת התינוק. כאן חשוב להתמקד בכמה נושאים מרכזיים שישפיעו על הבטיחות של הילד ולא רק על איכות השינה שלו. מאחר והמיטה צפויה ללוות אותו מראשית הדרך וגם כשיגדל קצת יותר, חשוב לוודא שמסגרת המיטה מתכווננת. כך תוכלו לשמור על בטיחותו האישית של התינוק ולהגביה את המעקה ככל שהוא גדל. עם גלגלים נוחים בתחתית תוכלו להזיז את העריסה ממקום למקום בקלות וכמובן תוכלו להתאים את העיצוב גם לשידה או לארון הקסמים כדי לעצב חדר מרהיב, מזמין וחמים. בדיוק המקום שבו תרצו לגדל את הנסיך או הנסיכה, לא? 

חדר תינוקות מעץ מלא

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x