1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> איך לבחור ארון הזזה

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

איך לבחור ארון הזזה

ארונות הזזה זוכים לפופולריות רבה מזה זמן רב בקרב אלו המרהטים את ביתם והסיבות לכך הן טובות בהחלט: ארונות הזזה מספקים שילוב מנצח בין אסתטיקה, פרקטיות ונוחות, עוזרים לחסוך במקום ארונות, למנוע צפיפות בחדר, מאפשרים זרימה חלקה של האור ואינם חוסמים אותו. בזכות הפופולריות הרבה שלהם, קיים היום מגוון מסחרר של ארונות הזזה בסגנונות, צבעים וחומרים שונים והבחירה עלולה להיות קשה.

לפניכם המלצות כיצד לבחור בחוכמה את ארון ההזזה החדש שלכם מתוך המבחר הגדול הקיים בשוק.

חומרי גלם איכותיים

לפני הכל, חשוב לבדוק ממה בעצם עשוי הארון שאתם שוקלים לרכוש. אחרי הכל, ארון הוא רהיט גדול ומסיבי ולרוב אנו קונים אותו במטרה ליהנות ממנו במשך תקופה ממושכת ככל האפשר. שנים של פתיחות וסגירות של דלתות ומגירות עלולות לשחוק במהרה רהיט שעשוי מחומרי גלם לא איכותיים ולכן, כצעד ראשון מומלץ לוודא כי העץ, הפורמייקה, הזכוכית ו/או המתכות ששימשו לבניית הארון שלכם יהיו מאיכות גבוהה כך שיבטיחו עמידות גבוהה של הארון למשך שנים רבות. 

הגודל המתאים

בבחירת רהיט גדול כמו ארון הזזה, יש למצוא איזון אידיאלי בין מקסימום מקום אחסון בתוך הארון לבין השתלטות על כמה שפחות משטח החדר. כאמור, ארונות הזזה הם פתרון מצוין בהקשר זה בשל העובדה שהם חוסכים את שטח פתיחת הדלתות, שנלקח תמיד בחשבון בעת רכישת ארון סטנדרטי. יחד עם זאת, תשמחו לגלות כי מספר דלתות הארון אינו תלוי בהכרח בגודלו. גם ארון קטן יחסית יכול להכיל שלוש דלתות ולעתים קרובות, מדובר בבחירה שלכם על פי נוחותכם וטעמכם האישי. 

ארונות הזזה

סגנון עיצובי ותוספות מיוחדות
 
כיום, ישנו מבחר עצום של סגנונות עיצוביים לארונות הזזה וקל להתבלבל אל מול השפע הרב. לפני שתצאו לחנות, התבוננו בחדר שבו מיועד הארון להשתלב ונסו לקבל החלטה לגבי הכיוון העיצובי המתאים לו ביותר: האם סגנון מינימליסטי ונקי יסייע לכם ליצור את האווירה הנכונה בחדר? או שאולי דווקא סגנון וינטג' רומנטי יהיה זה שישלים את התמונה בצורה הטובה ביותר? אם מדובר בחדר קטן, שקלו להוסיף מראה לארון שלכם במסגרת אחת הדלתות או יותר: מראה גדולה, מלבד היותה פרקטית בחדר השינה, גם יוצרת אשליה של מרחב כפול ונותנת תחושה שהחדר גדול ומרווח יותר מכפי שהוא באמת. 
 
חלוקה פנימית נוחה
 
מבלי להמעיט בערכה הרב של האסתטיקה, כשמדובר בחלל אחסון חיוני כמו ארון צריך להקדיש מחשבה יתרה גם לפן המעשי. ארון בעל חלוקה פנימית טובה ישפיע גם על הנוחות שלכם באחסון ובשליפת פריטים שאתם עושים בהם שימוש יומיומי וגם, על היכולת לאחסן בצורה מיטבית פריטים לטווח ארוך כמו בגדי חורף או מזכרות ישנות ויקרות ערך. לרוב, אנו נוהגים לאחסן בארון פריטים רבים מסוגים שונים ולכן ישנה חשיבות רבה לחלוקה פנימית הגיונית, נוחה וגמישה שתאפשר לנו להפיק את המיטב מחלל האחסון שלנו. 
 
ארונות הזזה עם מראה
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x