1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> 4 טיפים לבחירת שולחן כתיבה ללמידה נעימה ופוריה

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

4 טיפים לבחירת שולחן כתיבה ללמידה נעימה ופוריה

המעבר מהגן לבית הספר הוא תקופה מרגשת ועמוסת שינויים, כאשר אחד המשמעותיים שבהם הוא ללא ספק הפיכתו של הילד שלכם לתלמיד. בהדרגה, שיעורי בית והכנה למבחנים יהפכו לחלק מהותי מהשגרה שלו, ולכן ישנה חשיבות עליונה ליצירת סביבה אופטימלית שתספק לו את התנאים הטובים ביותר ללימודים נעימים ופרודוקטיביים.

גם אם אתם מתכננים לאפשר לו ללמוד לפעמים בחדרים אחרים של הבית, רצוי מאוד להקדיש פינה בחדר במיוחד ללימודים. זו צריכה להיות פינה שקטה ומסודרת, שתעניק לילדכם מסגרת ברורה ותאפשר לו ריכוז מקסימלי בעת ביצוע משימותיו הלימודיות. אז איך בוחרים שולחן כתיבה שיתרום ליצירת פינה כזו? ארבעה טיפים חשובים מחכים לכם בהמשך הכתבה.

טיפ 1#: גובה ומבנה השולחן הם קריטיים

גובהו של שולחן הכתיבה הוא חשוב מאוד ויש לו השפעה מרחיקת לכת על איכות הלמידה של הילד. כאשר מידות השולחן אינן מתאימות לגובהו של התלמיד, הוא משנה את תנוחתו באופן לא מודע כדי להסתגל וכך נוצר מאמץ מיותר לשרירים שונים בגוף, שמצד אחד מעייף אותו ומצד שני עלול גם להשפיע על יכולתו להשלים משימות שונות בצורה טובה, למשל כאלה שקשורות לכתיבה. בעת קניית השולחן, הושיבו את הילד וודאו כי השולחן הוא בגובה מתאים לגובהו, שרגליו נתמכות על הרצפה ושגבו ישר. 
 
שולחן כתיבה לילדים מעץ מלא דגם ג'יימי
 
טיפ 2#: היפטרו מהבלאגן מבעוד מועד

שולחן מסודר גם הוא חשוב ליכולתו של התלמיד להתרכז בכל משימה ולבצע אותה היטב ולכן, חשוב לבחור שולחן עם משטח עבודה גדול מספיק כדי להכיל בנוחות את כל אביזרי הלמידה הנחוצים (ספרים, מחברות, כלי כתיבה וכד') וכי יש אמצעי אחסון מתאימים שמאפשרים להסיר ממשטח העבודה את כל מה שלא נמצא בשימוש באותו הרגע. בנוסף, גם אם כרגע אינכם מתכננים למקם מחשב על שולחן הכתיבה של התלמיד, קחו בחשבון כי אולי תרצו לעשות זאת בעתיד ורכשו שולחן שהוא גדול מספיק כדי לאפשר עבודה על המחשב וגם להשאיר שטח פנוי ללמידה מספרים, חוברות ומחברות.
 
שולחן כתיבה וכוורת מעץ מלא דגם אילי
 
טיפ 3#: חשבו על עמידות ובטיחות

כמו כל רהיט אחר בחדר הילדים, גם שולחן הכתיבה ילווה את ילדכם במשך שעות ארוכות מדי יום ובמהלך תקופה ארוכה. כדי שהשולחן באמת יוכל לשרת אותו למשך שנים קדימה, כדאי להקדיש מחשבה לחומר הגלם ממנו בנוי השולחן. בעניין הזה, שולחן כתיבה רצוי מעץ מלא הוא פתרון מצוין ועמיד במיוחד שיישאר יציב ואמין גם אחרי שנים של שימוש, ואפילו דרך מעברי דירות אם יהיו כאלה. 
 
שולחן כתיבה מעץ מלא בהתאמה אישית
 
טיפ 4#: שתפו את התלמיד בהחלטה

כעת, אתם ההורים מצוידים בידע המתאים כדי לרכוש שולחן בריא, עמיד, בטיחותי ופונקציונלי עבור הילד שלכם ולמרות כל זאת, חשוב מאוד לתת גם לו להביע דעה בעניין שולחן הכתיבה שלו. יתכן כי הוא יעלה בתהליך הבחירה צרכים ורצונות שאינכם מודעים אליהם ובאופן כללי, מאחר והשולחן עתיד לשרת בעיקר אותו, יש מקום לתת לו חופש בחירה מסוים ולהיות שותף להחלטה איזה שולחן כתיבה לקנות.
בהצלחה בלימודים!

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x