1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> למה יש לשים לב בקניית מיטת נוער?

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

למה יש לשים לב בקניית מיטת נוער?

הגיע הרגע להתקדם למיטת נוער ואתם עומדים לבצע את הרכישה החשובה הזאת במטרה לקנות את הרהיט המושלם, שיחזיק מעמד כמה שיותר זמן וימלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר. אבל איך עושים את זה? איך מוודאים שמיטת הנוער שאתם קונים באמת תהיה שימושית, אסתטית ועמידה לאורך זמן? אספנו בשבילכם כמה טיפים שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.
 
הגודל המתאים לחלל
בבואכם לבחור מיטת נוער חדשה, אחד הדברים הראשונים שתרצו לשים לב אליהם הוא ההתאמה שלה לחלל בו היא אמורה להשתלב. זה אומר כמה דברים ולפני הכל - הגודל: חדרי נוער ממלאים כמה פונקציות חשובות בו זמנית ומשמשים את רוב בני הנוער ללימודים, מנוחה, בידור, אירוח, אחסון וכמובן, שינה. מסיבה זו, חשוב להקדיש מחשבה לדרך בה החלל מחולק ולדרך בה תשתלב בו המיטה, כך שלא תשתלט על שטח גדול מדי ותגזול מקום יקר ערך מפעילויות חשובות אחרות. פתרון מצוין לכך הוא מיטה וחצי, שמצד אחד מעניקה למתבגר/ת את תחושת המרחב והחופש של מיטה זוגית גדולה יותר, אך מצד שני עדיין לא מגיעה לגודל המלא של מיטה זוגית רגילה ובכך משאירה יותר מקום פנוי בחדר. 
 
מיטת נוער דגם בוסטון  
העיצוב הנכון
גם אם רכישת המיטה נעשית במסגרת חידוש של כל הרהיטים בחדר ובמיוחד אם היא נעשית בנפרד משאר הריהוט שכבר קיים, חשוב לשים לב לעיצוב המיטה החדשה ולוודא שהוא משתלב היטב עם האלמנטים האחרים בחדר. כיום, ישנו מבחר ענק של צבעים וסגנונות עיצוביים שונים למיטות נוער, כך שקל מתמיד להתאים כל מיטה לחדר בו היא אמורה להשתלב בצורה אופטימלית. זה המקום לתת לנער או לנערה שלכם להביע את דעתם ולבחור מיטה שתביע את טעמם בצורה הטובה ביותר. 

מקסימום פונקציונליות 
כפי שציינו קודם לכן, חדר השינה משמש למגוון של פעילויות וכאשר השטח הוא מוגבל, כדאי לחשוב על דרכים למקסם את הפונקציונליות של כל רהיט ורהיט. במיטות נוער רבות שקיימות היום ניתן, למשל, לשלב ארגז מצעים, שיפנה שטח אחסון רב מהארון או השידה בחדר תוך ניצול שטח המיטה במלואו. לעומת זאת, מיטות חבר נפתחות יאפשרו אירוח נוח ופשוט מבלי להקריב חלק יקר מהחלל.
 
מיטת נוער עם ארגז מתרומם
 
עמידות לאורך זמן
 דבר נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת הוא חומרי הגלם מהם עשויה המיטה שאתם רוכשים. כידוע, רהיט איכותי הבנוי מחומרים ברמה גבוהה יכול ללוות אותנו במשך שנים קדימה ואף לעבור איתנו דירה כשמגיע הזמן. מיטת נוער מעץ מלא היא בדיוק סוג הרהיט שיוכל להמשיך עם הנער או הנערה שלכם שנים קדימה, אפילו כשיגיע הזמן לעזוב את הבית ולעבור לדירה ראשונה משלהם.
 
עכשיו שאתם מצוידים בשאלות הנכונות, אתם יכולים לצאת לדרך ולמצוא את המיטה המתאימה ביותר לצרכים ולרצונות שלכם ושל בן או בת הנוער שלכם. תתחדשו!
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x