1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> 5 טיפים לבחירת מיטת מעבר

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

5 טיפים לבחירת מיטת מעבר

הקטנטן שלכם כבר לא תינוק ומדגים עצמאות מרשימה, אבל אתם מרגישים שהוא עדיין לא מוכן לעבור למיטת ילדים ורוצים להקל עליו עם פתרון ביניים. כאן נכנסת לתמונה מיטת המעבר - היא דומה מאוד למיטת ילדים רגילה, אלא שהיא קטנה יותר וכך מאפשרת לפעוט הגדל תחושת עצמאות ומרחב גדולה יותר, אך יחד עם זאת גם מעניקה את הביטחון המוכר בגודל שקרוב יותר לזה של מיטת תינוק. אם החלטתם שהגיעה השעה להתקדם למיטת מעבר, המאמר הזו הוא עבורכם: לפניכם 5 טיפים חשובים לבחירה נכונה של מיטת מעבר שתשרת אתכם ואת הילד או הילדה שלכם נאמנה למשך תקופה ארוכה קדימה.
 
חשבו על עמידות
הדבר נכון לכל מיטת ילדים ובמיוחד בגיל הזה, שבו השתוללויות הן עניין שבשגרה – עמידות היא חשובה ואפילו חיונית. מיטת מעבר מעץ מלא היא בחירה נבונה בהקשר הזה, שכן עץ מלא ידוע כחומר עמיד במיוחד שמחזיק מעמד שנים. ולא רק עמידות בפני קפיצות והשתוללויות – גם הזמן, כידוע, עושה את שלו ורהיטים שעשויים מחומרים עמידים פחות, נוטים להישחק מהר יותר. מיטה מעץ מלא היא כזו שתוכלו להעביר בשקט גם לילד או הילדה הבאים ואף להעביר אתכם דירה במידת הצורך.
 
מיטת מעבר מעץ מלא
 
הגודל כן קובע
כאמור, אחד המאפיינים המרכזיים המייחדים את מיטת המעבר הוא הגודל שלה. הרעיון הוא שהמיטה תהיה קטנה יחסית, מה שמאפשר בין השאר שילוב שלה בחדר השינה של ההורים, בחדר ילדים קטן יחסית או בחדר בו יש יותר מילד אחד אך אין מקום לשתי מיטות בגודל מלא. אורכן של רוב מיטות המעבר של האוס אין הוא 154 ס"מ ורוחבן לרוב הוא 94 ס"מ.
 
ניצול מקסימלי של המרחב
חדר הילדים משמש לפעילויות רבות ולכן, כדאי להקדיש מחשבה לתכנון נכון של המרחב וניצול מקסימלי שלו כך שיהיה אפשר לישון, לשחק ולארח בנוחות – הכל באותו חלל. כשקונים מיטת מעבר, כדאי לשקול מיטה שכוללת מגירות לאחסון של צעצועים, בגדים או מצעים, או לחילופין כזו שמתחתיה יש חלל ריק אשר אליו אפשר לגלגל קופסאות אחסון שבתוכן יישמרו כל אותם חפצים.
  
מיטת מעבר דגם דובי דגם שפן

עיצוב וסגנון
סביר להניח שהילד או הילדה קטנים מדי מכדי להביע דעה נחרצת בענייני עיצוב החדר שלהם בשלב זה ולכן, אתם אלה שתצטרכו לקבל את ההחלטה החשובה עבורם. ככלל, תרצו לבחור מיטב בעיצוב וצבעים שיחמיאו לחלל שבו היא אמורה להשתלב, כאלו שלא יימאסו עליכם או על הקטנים במשך השנים הקרובות ולאחר מכן. ההמלצה שלנו היא לבחור בצבעים סולידיים המשרים רוגע ומתמזגים יפה בכל חלל, כך תוכלו לדעת שגם אם תרצו להחליף בעוד זמן מה את הרהיטים האחרים בחדר או אפילו את החדר עצמו – המיטה עדיין תשתלב בו היטב.
עמידות ובטיחות, גודל, עיצוב ופרקטיות – אלה הם האלמנטים העיקריים שאליהם כדאי לשים לב בעת קניית מיטת מעבר. קניה נעימה ובהצלחה בשלב החדש והמרגש!  לצפייה במגוון מיטות המעבר של האוס אין היכנסו לכאן

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x