1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> בחירת שולחן כתיבה לעיצוב פינת לימודים מושלמת

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

בחירת שולחן כתיבה לעיצוב פינת לימודים מושלמת

בין אם הילדים שלכם עומדים להתחיל כיתה א' או שהם כבר תלמידים בעלי ותק מסוים, אף פעם לא מאוחר מדי לארגן להם פינת לימודים שתעשה להם חשק לצלול לספרים ולמחברות. אספנו כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב את הפינה המושלמת – המשיכו לקרוא וגלו כיצד עושים זאת.

לימודים לחוד ומשחקים לחוד

בבואכם לתכנן את פינת העבודה בחדר הילדים, תרצו לחשוב קודם כל על מיקום אופטימלי עבורה, שכן זה ישפיע על גורמים חשובים כמו גודלו של שולחן הכתיבה, מיקום המגירות והמדפים וכד'. מה שיכול לעזור לכם להחליט איפה למקם את הפינה הוא יצירת הפרדה בינה לבין אזור המשחקים של החדר, כאשר מספיק שכיסא התלמיד יהיה עם הפנים לקיר או לחלון ועם הגב לחדר כדי ליצור את הבידוד והיעדר הסחות הדעת הנחוץ כדי לסייע לשמירה על ריכוז בלמידה. 

מאותה הסיבה, מומלץ להשאיר את פינת הלמידה נקיה ולא עמוסה כדי להשרות אווירה שקטה ולסייע למיקוד. השתדלו לבחור בצבעים עדינים וניטרליים, וצמצמו מראש עד כמה שאפשר את האביזרים שנמצאים בסביבת שולחן הכתיבה ולמול עיניו של התלמיד.
 
שומרים על הסדר

בהמשך לעניין הריכוז, גם כמבוגרים אנחנו יודעים היטב שפינות לימודים ועבודה נוטות לצבור הרבה ציוד, ניירת וכד', ובהיעדר אמצעי אחסון מתאימים הבלגן עלול לחגוג. כדי לסייע לתלמיד או לתלמידה שלכם לשמור על סביבת לימודים מסודרת, חשבו מבעוד מועד על מקומות אחסון מתאימים לספרים, מחברות, ציוד משרדי וציוד מחשב שיוכלו לשמש אותם במהלך שנת הלימודים.

כאמור, כדאי להימנע מלהציב אביזרים רבים על גבי שולחן הכתיבה עצמו. עד כמה שאפשר, משטח העבודה צריך להישאר נקי ומסודר ולשם כך, אפשר לתלות מדפים או להציב ספריה לצד שולחן הכתיבה, להוסיף לו יחידת מגירות ולהיעזר בקופסאות ומכלי אחסון שיכילו את החפצים הקטנים יותר מחוץ לשדה הראיה. נכון שעדיין יש צורך בהרגלים טובים כדי שהסדר יישמר, אבל אין ספק שפינת למידה מאורגנת ומאובזרת היטב מקלה מאוד על המאמץ.

שולחן כתיבה וכוורת מעץ מלא


פינת הלמידה כחלק מחדר הילדים

כפי שניתן לראות, פינת הלמידה תופסת חלק משמעותי בחדר הילדים ומשפיעה מאוד על הנראות שלו. לכן, בבואנו לקנות את שולחן הכתיבה, הכיסא, הספרייה ואפילו את האביזרים הנלווים, נרצה להתבונן על החדר כמכלול ולהתאים את הפריטים החדשים לשאר הרהיטים שנמצאים בחדר. יתכן כי הקו הניטרלי והשקט לא משתלב לגמרי בריהוט הקיים, אך גם במקרה כזה בחירה בריהוט בעל קווים נקיים ומינימום של אביזרים יכולים לתרום לאותה אווירת לימודים שקטה וממוקדת שאנחנו מנסים ליצור. 
 
מחשבה לטווח הארוך  
חדר הילדים מלווה את הילדים שלנו במהלך תקופה ארוכה וגדושה בשינויים. לעתים קרובות, אותם ילד או ילדה יעברו בחדר מילדות לנערות ואפילו לבגרות. עם קצת מחשבה, נוכל לבחור רהיטים שילוו אותם בנאמנות לאורך כל התקופה הזו ללא צורך להחליפם מדי כמה שנים. שני גורמים עיקריים שיכולים לתרום ליציבות הזו הם:
א.     בחירה ברהיטים עמידים ואיכותיים, כאלה שעשויים מעץ מלא ויכולים להחזיק מעמד במשך שנים ארוכות מבלי להתבלות ולהישחק,
ב.     בחירה ברהיטים ניטרליים יחסית בעיצוב ובצבע, שישתלבו יפה בחדר גם לאחר שישתנה ויהפוך מחדר ילדים לחדר נוער. 
 שולחן כתיבה בהתאמה אישית
 
לסיום, מומלץ לשתף את הילד או הילדה בתהליך הבחירה והרכישה של שולחן הכתיבה ועמדת הלימודים החדשה שלהם. כבר מגיל צעיר, לכל ילד יש צרכים ייחודיים שיש לתת עליהם את הדעת בבחירת העמדה ובו זמנית, לא פחות חשוב – זוהי הזדמנות להעניק להם את תחושת העצמאות וחופש הבחירה שיחברו אותם לחדרם ולסביבת הלמידה שלהם בהמשך הדרך. 
 
לצפייה במגוון שולחנות הכתיבה של האוס אין ליחצו כאן

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x