1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> 4 טיפים לעיצוב שולחן כתיבה מסודר

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

4 טיפים לעיצוב שולחן כתיבה מסודר

שמירה על סדר וניקיון סביב שולחן הכתיבה היא אתגר ידוע אפילו עבורנו המבוגרים ועל אחת כמה וכמה עבור ילדים. אין צורך להיכנע לכאוס – לפניכם כמה טיפים פשוטים לעיצוב פינת למידה נוחה ונעימה עבור הילדים, שתעזור להם לשמור על הסדר לאורך זמן. 

1 - חישבו על אחסון

בבחירת שולחן כתיבה לחדר ילדים, מוטלת עלינו המשימה להקל עליהם לשמור על משטח עבודה נקי ומסודר לאורך שנת הלימודים כולה. ככל שהחודשים עוברים, כך מצטברים עוד ועוד ניירת, כלי כתיבה, ספרים, מחברות ועבודות יצירה שונות שעלולים בקלות לגדוש את שטח השולחן וליצור בלאגן שעלול להפריע לריכוז של התלמיד או התלמידה שלנו. כדי להימנע מכך, כדאי לחשוב מבעוד מועד על מקומות אחסון נגישים ונוחים שבהם ניתן יהיה לשמור ניירת וציוד משרדי, כך שיהיו נסתרים מהעין אבל עדיין בהישג יד, כמו מגירות המובנות בשולחן עצמו או שידת מגירות שמשתלבת בו היטב.

שולחן כתיבה עם מגירות מובנות

2 - חישבו לגובה

חדר הילדים הוא אחד החדרים העמוסים בבית, שכן עליו למלא כמה פונקציות חשובות וביניהן שינה, מנוחה, אירוח, התארגנות וכמובן למידה. מסיבה זו, חדרי ילדים נוטים להיות צפופים והדבר הוא נכון, במיוחד כששני ילדים או יותר חולקים את אותו החדר. במקרים אלו, עלינו לחשוב על דרכים יצירתיות לנצל את מלוא הפוטנציאל של החלל שברשותנו ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות את זה, היא לנצל את החלל האנכי של החדר לצורך אחסון ותליה של בגדים וחפצים שונים. לדוגמה, מעבר למגירות שדנו בהן קודם לכן, אפשר ואף כדאי להוסיף יחידת מדפים שתלויה מעל שולחן הכתיבה בגובה המותאם לגובהם של הילדים, המאפשרת אחסון של ספרים ומחברות בצורה מסודרת ונוחה. 

3 - צמצמו עומס חזותי

דבר נוסף שיכול לעזור מאוד לשמור על סביבת לימודים מסודרת הוא לצמצם עד כמה שאפשר את תופעת ה"בלאגן בעיניים". בעיצוב שולחן הכתיבה של הילדים, השתדלו לבחור בצבעים נייטרליים ורגועים יחסית. כך תוכלו לצמצם את הגירויים החזותיים בסביבת הלמידה וגם ליצור בסיס טוב לשמירה על תחושה של סדר וניקיון. אם תרצו בכל זאת להוסיף כמה דגשים של צבע, ניתן בהחלט לעשות זאת באמצעות הוספה של אביזרים צבעוניים. גם כאן, השתדלו שלא להעמיס ובחרו אביזרים שימושיים ולא רק דקורטיביים – למשל מחזיקי עפרונות או רשתות תליה, שבו זמנית יתרמו למראה האסתטי של פינת העבודה וגם לפונקציונליות שלה.

שולחן וכוורת מעץ מלא דגם גל    שולחן וכוורת מעץ מלא דגם יעל

4 - השאירו מקום למחשב – ולעצמכם

גם אם הקטן או הקטנה שלכם רק עולים לכיתה א', כדאי לקחת בחשבון שיום אחד (לא רחוק כל כך) הם יגדלו ויצטרכו מחשב משלהם. שולחן כתיבה מעץ מלא איכותי העשוי מחומרים עמידים כמו עץ מלא אמור להמשיך וללוות אתכם שנים קדימה ולכן, כדאי להקדיש מחשבה לשלבים הבאים ולוודא שמשטח העבודה הוא גדול מספיק כדי לאכלס בנוחות מסך מחשב ומקלדת וכי מתחת לשולחן יש מקום למחשב עצמו. ובינתיים, כל עוד הילדים עדיין קטנים ונמצאים בתחילת דרכם בבית הספר, כדאי שתשאירו מקום לכסא נוסף על יד השולחן, עליו תוכלו אתם לשבת בזמן שתסייעו להם בשיעורי הבית. כך תוכלו לחסוך לעצמכם ולילדים מעבר לשולחן האוכל או הסלון, ולהשאיר את הלימודים בפינת הלמידה שלהם.

לצפייה במגוון שולחנות הכתיבה של האוס אין היכנסו לכאן

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x