1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> טיפים לבחירת ארון לילדים שימושי ועמיד במיוחד

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

טיפים לבחירת ארון לילדים שימושי ועמיד במיוחד

ארונות ילדים הם אחד הפריטים המורכבים לעיצוב בבית ובו זמנית, גם אחד החשובים שבהם. ראשית כל, הארון צריך להיות נגיש ושימושי עבור מבוגרים וילדים כאחד. שנית, ילדים גדלים ומתפתחים במהירות והצרכים שלהם משתנים לא פחות מהר. לכן, תכנון נכון של ארון הילדים יכול לחסוך לכם קניה של רהיט נוסף בעוד מספר שנים. הנה כמה טיפים לעיצוב של ארון שישמש אתכם ואת הילדים היטב למשך תקופה ארוכה. 
 
עמידות
לפני שנגיע להיבטים החשובים של עיצוב הארון, כדאי להתעכב לרגע על חומרי הגלם מהם הוא עשוי, שכן לאלה ישנה השפעה מכרעת על מידת העמידות של הארון ועל יכולתו לשרת אתכם במשך תקופה ארוכה. רהיטים מעץ מלא ידועים במיוחד ברמת העמידות הגבוהה שלהם, ביכולתם לשמור על מראה רענן ועל יציבות במשך שנים רבות. כשמדובר ברהיט מסיבי ומרכזי כמו ארון בגדים, כדאי לשקול בחיוב השקעה בארון איכותי העשוי מעץ מלא. 
 
ארון מעץ מלא דגם קינמון    ארון מעץ מלא לחדרי ילדים
 
נגישות
נמשיך לאחד ההיבטים החשובים ביותר של ארונות ילדים – מידת הנגישות שלו עבורם וגם עבורכם, ההורים. כשאתם מתכננים את החלוקה הפנימית של הארון, חשבו על מדפים, מגירות ואזורי תליה שמותאמים לגובהם של הילדים, כך שהם יוכלו להגיע אליהם בכוחות עצמם מבלי להזדקק לעזרתכם מדי בוקר. כמובן שגם למדפים הגבוהים יותר ישנו שימוש חשוב – הם יכולים להיות מקום האחסון של בגדים ומצעים שאינם שייכים לעונה, או של צעצועים ישנים שאינם בשימוש אך עדיין לא רוצים לזרוק.
 
סדר וארגון 
ארון הבגדים הוא מפתח מרכזי לשמירה על חדר ועל בית מסודר וככל שהוא מתוכנן בצורה נכונה יותר, כך גדלים הסיכויים שתצליחו ללמד את הילדים להשתמש בו באופן יעיל ולהחזיר אליו בגדים וחפצים לאחר השימוש. כדי להקל על עצמכם ועל הילדים לשמור על הסדר וכדי לתכנן את הארון בצורה טובה יותר, כדאי להחליט מראש על מיקומים ייעודיים לכל אחד מסוגי החפצים שיאוחסנו בארון. לדוגמה – מדפי בגדים, מגירות לתחתונים ולגרביים, מדפים המיועדים לאחסון של צעצועים ומשחקי קופסה וכן הלאה. קופסאות אחסון בעלות תגיות שם יעזרו לכם לבצע חלוקה פנימית נוספת שתתרום עוד לשמירה על הארגון של הארון.
 
ארון מעץ מלא לחדרי ילדים
 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x