1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> 5 טיפים לעיצוב חדר תינוקות מושלם

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

5 טיפים לעיצוב חדר תינוקות מושלם

התוספת החדשה למשפחה שלכם בדרך, ואתם מתחילים לתכנן את החדר שלו או שלה בהתרגשות. חדר התינוקות ילווה אתכם ואת התינוק שלכם בשנים הראשונות לחייו, והעיצוב שלו ישפיע רבות על הבטיחות והנוחות שלו ושלכם במהלך התקופה הזו. כדי שתוכלו לעצב חדר שכולכם תהנו ממנו, אספנו כמה טיפים לעיצוב חדר התינוקות המושלם. 

1. התחילו ממדידה מדויקת

חדר התינוקות צריך למלא מספר פונקציות, ולכן אם החדר שהקציתם למטרה הזו הוא קטן יחסית חשוב במיוחד לקחת בחשבון את המידות שלו לפני שמסתערים על החנויות, ולחשוב מה חיוני ועל מה כדאי לוותר. שני הרהיטים שהם בגדר חובה בכל חדר תינוקות הם כמובן המיטה והשידה, ועל המיקום שלהם בחדר נדבר מיד. פריט נוסף שהורים רבים מדברים בשבחו הוא כורסת ההנקה, כורסת נדנדה נוחה שיכולה לשמש לזמני ההאכלה וההרדמה של התינוק. גם אם חדר התינוקות שלכם הוא גדול יותר, כדאי לשרטט את החדר ולסמן את מיקומי החלונות והדלתות וכן רהיטים נוספים שאולי כבר קיימים בו על מנת שתוכלו לתכנן את מיקום הריהוט, שכפי שנראה מיד הוא חשוב במיוחד כשמדובר בחדר תינוקות. 

2. מקמו את הרהיטים בקפידה

תינוקות הם רגישים מאוד לשינויי טמפרטורות, ולכן ההמלצה היא למקם את המיטה רחוק מהחלון, דרכו חודר אוויר קר בחודשי החורף. המלצה נוספת היא למקם את מיטת התינוק בנקודה בחדר בה ניתן לראות את הדלת, שכן הדבר מעניק לקטנים תחושת ביטחון ושליטה במרחב שמשרה עליהם שלווה. 

3. ארגנו לכם שפע של מקום לאחסון 

אם התחלתם להכין את רשימת הקניות לקראת הלידה הקרבה, אתם כבר יודעים שטיפול בתינוק מצריך הרבה מאוד ציוד נלווה. חשוב לזכור גם שבזמן שאתם מטפלים בתינוק, תרצו שהציוד הרלוונטי יהיה זמין לכם בהישג יד כך שלא תצטרכו להתרחק על מנת להביאו. לכן, הקפידו לבחור שידת איחסון גדולה מספיק כדי להכיל את כל החפצים שתזדקקו להם בהישג יד כמו בגדים, חיתולים, קרמים וכד', ונסו לתכנן מראש גם מקום אחסון נוסף כמו מדפים או ספריות שיאכלסו ספרים וצעצועים שבוודאי תקבלו או תקנו במהלך השנים הבאות. שימו לב שלא למקם מדפים או תמונות מעל מיטת התינוק או שידת ההחתלה שלו כדי למנוע נפילות מסוכנות של חפצים מעליו.

שידת איחסון וספרייה בחדר תינוקות

4. חשבו על בטיחות 

לבטיחות בחדר התינוקות מספר היבטים שחשוב לתת עליהם את הדעת. ישנם גורמים כמו מיקום הרהיטים והחפצים בחדר, כמו אלה שדנו בהם בסעיפים הקודמים. במידת האפשר, נסו לחשוב קדימה לתקופה שבה התינוק יתחיל לזחול וללכת ו-וודאו כי הרהיטים הם יציבים ומחוזקים היטב לקיר, וכי אין חפצים מסוכנים שיהיו נגישים עבורו. 

5. חשבו קדימה

חלק מהרהיטים שתקנו עכשיו ילוו אתכם במשך תקופה ארוכה, ויוכלו לשמש אתכם גם בעתיד כשאחים קטנים יצטרפו למשפחה. בבחירת הרהיטים לחדר התינוק, בחרו כאלה שעשויים מעץ מלא, הידוע בעמידותו הרבה למשך שנים ארוכות. מאותה הסיבה, כדאי גם לבחור רהיטים בעיצוב סולידי ובגוונים נייטרליים, שיוכלו להשתלב בחדר גם כאשר תרצו לערוך בו שינויים ואפילו במעבר דירה.

לכניסה לעמוד חדרי תינוקות היכנסו לכאן

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x