האוס אין - למען הקהילה

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

האוס אין פועלת למען הקהילה ומפתחת תרבות נתינה ואחריות חברתית בתחומים שונים. האוס אין משתפת משתפת פעולה עם ארגון "משאלת לב" העולמי, רוכשת יצירות מלאכת יד מארגון "מתן – משקיעים בקהילה" ופרוייקט החיים של מילי ויובל עשור בעלי החברה בתרומה לתהליך שיקום אסירים ע"י העסקתם בנגריה הממוקמת באיזור התעשייה של השב"ס בכלא מעשיהו.
  
     
 
 

האוס אין תורמת משלוחי מנות למועדון אקי"ם בנתניה - פורים 2015 

כמו בכל שנה, האוס אין תורמת למען הקהילה ויוזמת פעילות ונתינה. בשנים קודמות אספנו תחפושות לתרומה למען ילדים ממשפחות נזקקות ופתחנו את הלב לאנשים רבים. השנה בחרה האוס אין לשמח את חניכי מוסדות אקי"ם בנתניה ותרמה להם משלוחי מנות מכל טוב, במטרה שיהיה להם חג שמח ולחמם את ליבם.

 במעמד מרגש בעת פעילות של אקי"ם במועדון בנתניה, הגיעו נציגי האוס אין והעניקו לחניכים את משלוחי המנות שהכינו עבורם.

        

 

    

 

 

האוס אין במבצע תרומות מרגש לפסח - אתם תורמים וכולנו משמחים

חג פסח נחשב מסורתית כחג התחדשות הבית, חופן בתוכו אפשרויות רבות לתרומה. האוס אין ממשיכה את מסורת הנתינה, והפעם עם פרויקט איסוף התרומות של ספרים ומשחקים לילדים בשיתוף ויצ"ו.

"בחג הפסח אנחנו מנקים את הארונות השונים בבית, ובמקום לזרוק את המשחקים הישנים או את הספרים למה שלא נתרום אותם? כרשת שפונה לילדים ולנוער חשבנו על מהלך קהילתי חברתי שיפנה לאותם קהלים, ושמחנו מאוד על שיתוף הפעולה עם עמותת ויצ"ו." אומרת מילי עשור בעלת רשת האוס אין.

     

 
במהלך חג הפסח 2014 נערכנו בחנויות האוס אין לקבלת משחקים וספרי ילדים ישנים שהועברו לתרומה. התורמים הגיעו אל חנויות הרשת עם ספרים, ילקוטים ומשחקים ישנים אשר נמצאו במהלך ניקיונות הפסח או שאינם בשימוש עוד. לאחר החג הועברו המשחקים והספרים שנאספו לילדים נזקקים בפרויקטים שונים של ויצ"ו כגון; מקלטים למשפחות נפגעות אלימות, פרויקט שעה טובה עם ילד ועוד.
 
האוס אין מודה לכל התורמים על שיתוף הפעולה המרגש!
 
 
 

כוכב הילדים "גילי בא לבקר" השתתף בפרויקט "נותנים גב לילקוט" והאוס אין מודה לו מעומק הלב

כוכב הילדים, גילי בא לבקר, השתתף בפרויקט "נותנים גב לילקוט", ועל כך האוס אין מודה מעומק הלב ומברכת על רוח ההתנדבות המרגשת שלו. במסגרת ההתנדבות העלה גילי שתי הופעות פעילות לילדים,  חינם לקהל הרחב, שהתקיימו בחנות האוס אין ברמת גן ובמתחם האוס אין בנתניה.

 "גילי בא לבקר" בחנויות האוס אין בפרוייקט "נותנים גב לילקוט"

בהופעות צפו והשתתפו ילדים רבים אשר התרגשו מהמפגש הישיר עם דמותו הנערצת של גילי ובילו איתו את אחר הצהריים. הילדים וההורים שהגיעו להופעות תרמו תיקי בית ספר ובכך עזרו בהשגת מטרת הפרויקט החברתי המרגש. "נותנים גב לילקוט" ביוזמת האוס אין, הינו הפרויקט החברתי החשוב ביותר של קיץ 2012 בו נאספו תיקי בית ספר רבים עבור משפחות מעוטות יכולת.

 שולחן כתיבה, כוורת ומיטה בפרוייקט "נותנים גב לילקוט" של האוס אין עם "גילי בא לבקר"

     "גילי בא לבקר" עם מילי עשור בעלת חברת האוס אין בשיתוף פעולה "נותנים גב לילקוט"  

 

 

פורים "תחפושות on the house"

פרויקט "תחפושות On the house" הוא רעיון שנהגה על ידי הנהלת האוס אין במטרה לעשות שימוש חוזר בתחפושות שנמצאות אצל כולנו עמוק בארון הבגדים למען אלו שידם אינה משגת. כך הפכה האוס אין את חג פורים לחגיגת נתינה ועזרה הדדית.

 

ארון ילדים ומיטה בחדר בפרויקט פורים של האוס אין

בצילום: חלק מהתחפושות שהתקבלו כתרומה בחנות האוס אין ברמת גן.

במשך שלושת השבועות שלפני החג, נערכנו בחנויות האוס אין לקבלת תחפושות שהועברו לתרומה. התורמים הגיעו אל חנויות הרשת עם התרומות המרגשות. בנוסף לכך, כל אדם יכול היה לבחור תחפושת מהמלאי בחנות ולהתחדש איתה. בתום תקופת האיסוף והחלוקה בחנויות, הועברו התחפושות בעזרת ארגון "מאיר פנים", לילדים נזקקים ברחבי הארץ. 
 לדברי מילי עשור, מבעלי הרשת, האוס אין שמה לה למטרה לקדם פרוייקטים חברתיים מתוך רצון לתרום לקהילה וליישם סולידריות חברתית בחיי היום יום תוך עירוב כל שכבות הקהילה. אין מתאים מחג פורים, שהוא החג של נתינה וקבלה (משלוח מנות לדוגמא), ליישם את אחד מהערכים המרכזיים של האוס אין - האחריות החברתית. הפרויקט לתרומה ולשימוש חוזר בתחפושות היווה ביטוי גם לדאגה לסביבה ירוקה ולמיזעור הזיהום הסביבתי. בימי החג נתבשרנו כי הפרוייקט הסתיים בהצלחה גדולה. התחפושות הועברו לילדים רבים ברחבי הארץ ובכך העלנו חיוך רחב על שפתותיהם ושמחה עצומה בלב. הפרוייקט פתח לבבות רבים וגרם לריגוש בקרב התורמים והעובדים ברשת האוס אין.

 

פרויקט פורים בטלוויזיה בחנות האוס אין בראשון לציון         האוס אין בפרויקט תרומת תחפושות בפורים           פרויקט פורים "תחפושות on the house" - האוס אין

פרויקט פורים בטלוויזיה בחנות האוס אין בראשון לציון. לצפיה לחצו כאן

 

רצינו לשתף אתכם בכמה רגעי קסם שריגשו אותנו במהלך הפרוייקט:

  • בחנות ברעננה, אנשים פרטיים שתרמו תחפושות באריזותיהן המקוריות הגדילו ותרמו גם משחקי ילדים בכמות נכבדת. לעומת אשה מבוגרת שהגיעה וביקשה תחפושת לנכדה שלה. היא סיפרה שבמקצועה היא תופרת, אחרי כל כך הרבה שנים בהן תרמה ועזרה לאנשים בפורים חלתה בדלקת פרקים ואין לה יכולת לעזור יותר. כעת היא מבקשת שיעזרו לה. היא בחרה תחפושת פרפר לנכדתה והודתה רבות על התרומה והעזרה.
  •  בחנות ברמת גן, התארגנות של מועצת תלמידי בי"ס גורדון בגבעתיים לאיסוף התחפושות הוסיפה לכמות התחפושות ופתחה שוב את הלב. כל הכבוד על גילוי האזרחות למופת ועל רגישות כלפי הזולת!
  • תומר, מסניף בנק הפועלים, ככר נח-גבעתיים, אסף את חבריו ואלה התאמצו במשך כמה ימים למצוא תרומות אצל חברים, משפחה, עובדי הבנק וחנויות באזור המרכז. הם הגיעו לסניף ומסרו כמות תרומות גדולה. תומר ועובדי הסניף דואגים לאסוף תרומות באופן קבוע. כשקראו על הפרוייקט במקומון מיד יצאו לעזרה.
  • מרגשת במיוחד היתה תרומתם של ילדי הגן של מיכל, גן ילדים בגבעתיים. כל ילד קנה תחפושת והביא אותה כתרומה לחנות. ילדים תורמים לילדים!!! מרגש לחנך ילדים לאחריות חברתית כבר מגיל קטן!

 


 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x