שאלות ותשובות - האוס אין

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

במה האוס אין שונה מחברות אחרות?

הרהיטים של האוס אין עשויים מעץ מלא ומחומרי גלם איכותיים, החברה מייצרת את הרהיטים בעצמה במפעל שבבעלותה בישראל, היא מאפשרת ללקוח הזמנת רהיט בהתאמה אישית וכן מעניקה לו 5 שנות אחריות על המוצר.


מה מיוחד במיטות שלכם על פני המתחרים?

1. 
המיטות של האוס אין עשויות בעיקר מעץ מלא שילוב של 3 סוגי עצים: אורן פיני, (ביבוא עצמי של האוס אין), ליבנה ובוצ'ר קרוליינה, עם אפשרות לבחירת חומרים אחרים לפי הזמנה אישית.
2.
המיטות של האוס אין מיוצרות במפעל שבבעלות החברה בישראל (הן אינן יבוא מטורקיה, סין וכו').
3.
יתרון נוסף של ייצור הרהיט במפעל של החברה הוא בכך שניתן לבצע שינויים ברהיט לפי דרישת הלקוח.


מה מועד האספקה?

אנחנו נגריה ומפעל ומייצרים את הרהיטים בעצמנו ולכן, מועד האספקה שלנו נע בין חודש לחודש וחצי. במקרים חריגים אנו מאשרים אספקה במועד קצר יותר.


מדוע מועד אספקת רהיטים מיוחדים/בהתאמה אישית ארוך יותר מהרגיל?

כאשר לקוח מעוניין להזמין באחד מסניפי הרשת רהיט שאינו סטנדרטי אשר אינו מופיע באתר או באולמות התצוגה, על נציג המכירות לבדוק את העלויות על-פי סוג וכמות החומר הנדרש ועליו לבצע תמחור מיוחד בהתאם. תהליך זה לוקח מעט יותר זמן מאשר הזמנת רהיט סטנדרטי הקיים במחיר שנקבע מראש עפ"י מחירון החברה.מדוע שאבחר דווקא במיטת גלריה והאם ניתן להנמיך אותה?

ניתן להזמין את מיטת גלריה בגובה מעט נמוך יותר (אם כי לא בהרבה).
יתרונות של מיטת גלריה: ניתן לנצל את השטח הפנוי מתחת למיטה להצבת שולחן, שולחן יצירה עם כסאות, מיטה ועוד - דבר זה פותח מקום נוסף בחדר - ניצול מירבי של החלל.

 

למה מומלץ לבחור במיטה בצורת ר'?

את מיטת ר' ניתן למקם בפינת החדר, זהו יתרון עצום בצמצום מקום תוך ניצול מירבי של החלל.

 

 אלו סוגי מזרני פוטון יש?

מזרני הפוטון מגיעים ב-3 דרגות קושי: רך, בינוני או קשיח, כאשר ניתן לשדרג את המזרן ל-5 שכבות בדרגות קושי בינוני או קשיח. ניתן להזמין מזרן פוטון במידות החל ממזרן יחיד (80/90 ס"מ) ועד מזרן זוגי (180 ס"מ) לפי בחירה אישית.

 

למה דווקא פוטון?

מזרני הפוטון הם גמישים ועשויים מ-3 שכבות של רכיבים טבעיים הכוללים 100% כותנה טבעית וספוג אורטופדי (ספוג המונע פצעי לחץ, נעשה בו שימוש גם בבתי חולים). מזרן הפוטון מגיע ב-3 דרגות קושי: רך, בינוני וקשיח ובמידות לפי התאמה. מזרני הפוטון הם נוחים במיוחד ומתאימים גם עבור ספות אירוח לסלון וגם כמיטת יחיד, מיטה וחצי, מיטה זוגית או נדנדה מפנקת.

 

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x