1. דף הבית
  2. >
  3. לקוחות ממליצים
> ליאת סקוק ראובני: "השירות המופלא של חברת "האוס אין"

לקוחות ממליצים

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

ליאת סקוק ראובני: "השירות המופלא של חברת "האוס אין"

 

 השירות המופלא של חברת "האוס אין"

שלום רב,

שמי ליאת סקוק ראובני, ומצאתי לנכון להעלות על הכתב לשבח לפאר ולהאדיר את השירות המדהים שקיבלתי בחברתכם.

  • במסגרת רצוננו לקנות מיטת נוער לבננו הקטן ולאחר סקרי שוק לא מעטים, ראיתי מודעת פרסומת שלכם באחד העיתונים ביום שישי והחלטתי ליצור קשר (כך שמעתי עליכם לראשונה). השארתי הודעה באתר ומישהי משירות לקוחות חזרה אליי כבר למחרת נתנה לי פרטים, הסברים, מחירים והיתה מאוד נחמדה ונעימה וגם הסבירה על המוצרים הבריאים שלכם.
  • הגענו ביום ראשון שבוע לאחר מכן לסניף שלכם בר"ג ושם בחורה מאוד מאוד נחמדה, היתה סובלנית ונעימה ונתנה לנו את כל הפרטים, ההסברים והמחירים שהיינו צריכים והסבירה כמובן את היתרונות של המוצרים שלכם על פני האחרים.
  • לאחר שהחלטנו איזה דגם של מיטה לקנות אצלכם, ראינו באתר שלכם שיש אותה בחנות האאוטלט בנתניה, הרמתי טלפון לוודא ואכן מישהי ואכן מישהי מאוד נחמדה אישרה לי שאכן יש את הדגם בחנות, אמרה לי את המחיר והמליצה בחום שנגיע לראות את המיטה ולא להזמין ישר בטלפון כפי שתיכננתי כדי שלא יהיו הפתעות של פגמים פתאום בבית.
  • אכן טרחתי להגיע לחנות ושם בחור מאוד נחמד הראה לי את הדגמים, הסביר לי את הפגמים, נתן לי פתרונות יצירתיים, היה סבלני עם כל הגחמות הקטנות וההתלבטויות שלי ולבסוף רכשתי באותו מעמד גם מיטה וגם "כוורת".
  • יום לפני ההובלההתקשרה בחורה ונתנה לי את הטלפון של המובילים על מנת שאוכל לדבר עם המוביל ישירות כדי שאוכל לדעת שעה ייעודה פחות או יותר של ההובלה.
  • מיותר לציין שגם המובילים של חברתכם שגם הם היו מאוד מאוד נחמדים.
  • יום לאחר קבלת המיטה התקשרה מישהי לשאול האם המיטה הגיעה, האם ההובלה עברה בשלום והאם הכל בסדר?

האמת - שנשארתי SPEACHLESS כי ברמת שירות כזאת גבוהה, עם כזאת אדיבות ונחמדות, מכל אחד מהעובדים לא רק במקרה איזה מישהו עם ראש גדול, אלא ממש כולם נחמדים עם תודעת שירות, סבלנות ואדיבות!!!
כיף לדעת שאתם מייצרים "כחול לבן" תוך כדי שיתוף עם פרוייקט שיקום אסירים.

אני ממש שמחה וגאה שקניתי אצלכם את המיטה
כיף אמיתי לפגוש ישראליות מסוג שכזה....

יישר כח!!!

ליאת סקוק ראובני

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x