1. דף הבית
  2. >
  3. לקוחות ממליצים
> אשר (אדריכל): ''אני רוצה להגיד תודה ענקית על השירות האדיב, על ההמלצות הטובות וגם על הטלפון יום אחרי האספקה כדי לוודא שהכל לשביעות רצוני....''

לקוחות ממליצים

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

אשר (אדריכל): ''אני רוצה להגיד תודה ענקית על השירות האדיב, על ההמלצות הטובות וגם על הטלפון יום אחרי האספקה כדי לוודא שהכל לשביעות רצוני....''

בתור אדריכל שמתעסק עם לא מעט לקוחות מחו"ל ומרהט בתים על סמך תמונות שאני שולח ללקוחות בוואטסאפ או הפניה לאתר, התהליך תמיד קצת מלחיץ, כי עד שהלקוחות לא מגיעים לדירה ורואים את התוצאה, אני לא יודע אם הצלחתי עד הסוף.

לפני כחודשיים חיפשתי עבור לקוחות חדרי שינה לילדים, הגעתי ל - האוס אין סניף רמת גן, שם פגשתי את אור, שהציגה במקצועיות ובחביבות את האפשרויות, כשעה אחרי שהגעתי והתרשמתי מאוד לטובה מהאיכות והעיצוב של הריהוט, סגרנו על 3 חדרי שינה, כמובן אחרי ששלחתי תמונות ללקוח.

גם אחרי הרכישה, תמיד נשאר קצת ספק, לגבי האספקה, האם זה יהיה בדיוק מה שהזמנתי, יגע בזמן וכו', ואכן גם בשלב הזה הופתעתי לטובה, התהליך היה מתואם, הכל הגיע בזמן, בעיצוב ובאיכות שהציגו לי בחנות.

אור, אני רוצה להגיד לך תודה ענקית על השירות האדיב, על ההמלצות הטובות וגם על הטלפון יום אחרי האספקה כדי לוודא שהכל לשביעות רצוני.

תודה אור ותמשיכו לבנות רהיטים יפים וטובים.

אשר

מיטה מעוצבת   חדר עם מיטה ומיטת תינוק

חדר שינה בעיצוב אישי   מיטת קומותיים בעיצוב אישי

חדר ילדים מעוצב   מיטת ילדים בעיצוב אישי

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x