מיטה יהודית ורהיטים מעוצבים של האוס אין בבית במושב צפרים

צור קשר
להזמנות ומכירות 09-9799503

מיטה יהודית ורהיטים מעוצבים של האוס אין בבית במושב צפרים

לתאום פגישה צרו קשר עם מנהלת קשרי אדריכלים, פרויקטים וקבוצות רכישה בדוא"ל:[email protected] או בטלפון 054-5972410

מיטה יהודית זוגית מעוצבת בהתאמה אישית, ניתנת לפיצול ל-2 יחידות נפרדות   מיטה זוגית יהודית מעוצבת בהזמנה אישית מעץ מלא     
מיטה יהודית - מיטה זוגית הניתנת לפיצול מוחלט או להרחקה בין שתי יחידות המזרנים שהינם נפרדים לחלוטין. צד אחד של המיטה, כולל המזרן, מונח על גלגלים וניתן להזזה מחוץ למסגרת המיטה ולהרחקה מצידו השני שקבוע למסגרת. בשני צידי המיטה מגירות אחסון רחבות. המיטה היהודית מיוצרת על פי מידות סטנדטיות או בשיטת נגרות בהתאמה אישית לפי מידות מיוחדות. למיטה מבנה מאסיבי מחוזק, רגלי עץ גושניות, קורות קושרות עבות ורחבות ופלטות שלמות מחורצות עם קרניז בגב ראש ובגב רגליים. בצילום, המיטה היהודית מעוצבת בדגם לילך. ניתן לייצר מיטה מסוג זה בכל דגם מהמגוון.

  ארון נישה מעוצב מעץ מלא בנגרות אישית - האוס אין

ארון מעץ מלא - ארון המתוכנן ל חדר שינה בשיטת נגרות בהתאמה אישית עבור נישה ברוחב של 3.5 מ', בעל 6 דלתות הבנויות מפלטה שלמה ומסגרת לקבלת מראה נקי. שתי הדלתות האמצעיות משולבות בזכוכית שקופה. ניתן לשלב וילון פנימי בדלתות הזכוכית לקבלת מראה כפרי נעים. פנים וחזית המגירות מעץ ליבנה, וצביעת החזית בצבע אוקשטיין מבליטה את טקסטורת העץ המיוחדת. ארון נישה כדוגמת זה שבצילום הוא ארון בגדים קטום קרניזים בצדדים לניצול מקסימלי של רוחב הנישה. קרניז מדורג בולט בחזית הארון, משמש כמוטיב עיצובי בעל אופי ומקנה תחושה תלת מימדית לסביבתו. שילוב הצבעים, שמנת וחום אוקשטיין, לקבלת מראה חמים וביתי, משרה רוגע והרמוניה ומתאחד עם העיצוב הכללי בחדר. 

     רהיטים מעוצבים בהתאמה אישית מעץ מלא לחדר שינה

  

 שידת מגירות מעוצבת מעץ מלא בהתאמה לחדר שינה אישית

רהיטים מעוצבים במיוחד עבור קיר אחסון שהינו מוטיב מרכזי בחדר שינה עץ מלא. 

בתצלום, שידת מגירות אחסון שקועה בקיר ובולטת מעט ממנו, מותאמת על פי המידות. לשידה 8 מגירות שוות זו לזו ברוחבן ובגובהן, הפרדות רחבות בין המגירות. מתוכננת ומיוצרת בקפידה ובהתאמה מדויקת לנישה, מעוצבת בקו נקי המותיר את הקיר כולו נעים למראה ולשימוש נח ופרקטי.

ספרייה שקועה בנישה בעלת מדפים פתוחים ומגירות אחסון מתוכננת כך שתשלים את המראה הנקי של הרהיטים בחדר השינה בגוונים של שמנת וחום אוקשטיין, הצבעוניות התואמת לארון הבגדים, לשידת המגירות ולראי.

 צפו בעמודי הנושא הנוספים באתר: חדרי שינה,  ארונות,  טואלט ושידות איפור,  נגרות בהתאמה אישית

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎
x