עיצוב חדרי ילדים בריאים

צור קשר
03-6039264

כיצד לעצב חדרי ילדים ונוער? צפו במילי "היועצת לרהיטים בריאים" מהתכנית "בא לחדש לכם"

מילי עשור, מנכ"ל ובעלת האוס אין, ''היועצת לרהיטים בריאים" מהתכנית ''בא לחדש לכם'' בערוץ 2 בהנחייתו של מושיק גלאמין, מחדשת לכם עם רהיטי האוס אין, מייעצת, נותנת טיפים פרקטיים ופתרונות יצירתיים לעיצוב חדרי ילדים ונוער.
האוס אין משתתפת בתכנית בעונה ה-6 ברציפות. התכנית משודרת בערוץ 2 בכל יום שישי בשעה 18:35 ובשידור חוזר במוצ''ש בשעה 24:05.

לצפייה בפרקים של התוכנית בהשתתפות האוס אין ומילי היכנסו לכאן

        

 

בהמשך דף זה תוכלו ליהנות מטיפים ומאמרים בנושא עיצוב חדרי ילדים מאת מילי.

 

מיטת ילדים, המדריך לרכישה נבונה

קרא עוד

איך מייצרים סדר בבית? פתרונות האחסון שאתם חייבים להכיר

קרא עוד

סגנונות עכשוויים בעיצוב חדרי ילדים

קרא עוד

חדרי ילדים כיצד לבחור מיטה

קרא עוד

הזוכים בתחרות חדרי ילדים של האוס אין מטיסים את המשפחה לחופשה בחו"ל

קרא עוד

במסגרת התחרות השתתפו מספר משפחות וביניהן: מיטת הילדים של משפחת שי חדר הילדה של משפחת כושנגי מיטת הנוער של משפחת זבריקו חדר הילדה של משפחת טאושטיין חדר הילדים של איתי משפחת סלע חדרי הילדים של משפחת סקורניק החדר של משפחת איזיקוביץ חדר הילדים של מאיה משפחת שוהם החדר המהמם של משפחת דימני

לצפייה בתמונות התחרות היכנסו לכאן

עיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא - האוס אין

האוס אין - מעצבים חדרים בריאים, מומחים בתחום עיצוב חדרי ילדים ונוער מעץ מלא ונגרות בהתאמה אישית. לבחירת הרהיטים עבור חדר הילדים, בין אם אלו ארונות ילדים, מיטות ילדים או מיטה וחצי, שולחן כתיבה, כוורת לחדר ילדים או כל פריט נגרות אחר, יש חשיבות בהתפתחות הילד ובעיצוב אישיותו. בהאוס אין קיימים דגמי רהיטי ילדים ונוער במידות סטנדרטיות. בשיטת נגרות בהתאמה אישית של האוס אין, תוכלו לתכנן רהיטי ילדים ורהיטים מעוצבים לחדרי נוער על פי מידות וטעמכם האישי. קיימים סגנונות רבים ומגוונים לבחירה במלאכת עיצוב חדרי ילדים. עיצוב בקווים הישרים והנקיים או העגולים והרכים בשילוב פרטים מסוגננים. קיים הסגנון האקלקטי (שילוב סגנונות) לאוהבים את כל קווי העיצוב, סגנון שיכול לשלב בתוכו רכות ואיפוק עם שובבות וסדר.  

כשמעצבים חדר ילדים, יש לקחת בחשבון את הפריטים הנלווים (וילונות, שטיחים, צעצועים, מצעים וכו') ולנסות שלא להעמיס יותר מידי פריטים. עומס יתר בצורות, בצבעים, ובאלמנטים צורניים עלול לפגום בנראות הכללית ולהפריע לשימוש היום יומי בחדר. לכן, בכל חנויות חדרי ילדים של האוס אין, תפגשו  את יועצי העיצוב. היעזרו בידע שלהם ובניסיונם בתחום ועצבו את החדר, כך שיענה על כל הצרכים ויתפקד באופן נכון ומלא לאורך שנים. הילדים יגדלו בחדר מתאים ונכון, הם יאהבו אותו והוא יחזיר להם אהבה בחזרה! 

לדוגמאות רהיטים בנגרות בהתאמה אישית, ליחצו כאן 

 

צור קשר
03-6039264
מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
 
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎