לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114phone
  1. דף הבית
  2. >
  3. אירועים וחדשות האוס אין
> מיטות מעבר - דברים שחשוב לדעת על מיטות מעבר

אירועים וחדשות האוס אין

צור קשר
לשירות לקוחות ואספקות 09-9774114 למכירות 09-9799503

מיטות מעבר - דברים שחשוב לדעת על מיטות מעבר

הגיע השלב בו התינוק הופך לפעוט, הוא כבר "גדול" מדי למיטת תינוק אך עדיין "קטן" למיטת ילדים סטנדרטית. כאן נכנסת לתמונה מיטת מעבר, מיטת ביניים אידיאלית לתקופה בין ינקות לילדות, מיטה המתאימה למידותיו של הילד ומרככת את המעבר ממיטת תינוק ל"מיטה של גדולים". מיטות מעבר מאפשרות לקטנצ'יק שלכם להסתגל בהדרגתיות למבנה של מיטת ילדים, שאינה מוגבהת ונטולת סורגים. 
מעוניינים להעניק לילד מיטת ילדים איכותית ופרקטית? לפניכם מספר פרמטרים שכדאי לבדוק בבחירת מיטת מעבר נכונה:

החומרים קובעים
אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת מיטת מעבר, הוא הקפדה על חומרים בריאים, טבעיים ונושמים. מומלץ לבחור במיטת מעבר העשויה מעץ מלא, שהוא חומר אורגני, טבעי, מוצק ושומר על מראה טוב גם לאחר שנים רבות. הוא יציב מאוד ובריא למגע ולנשימה. בנוסף, חשוב לשים לב שמיטות המעבר יהיו צבועות בצבעים ידידותיים לסביבה על בסיס מים ולכה ללא רעלים ובדבקים נטולי כימיקליים רעילים.

מידות מתאימות
המאפיין הבולט ביותר של מיטת מעבר הוא הגודל שלה: היא אינה רחבה וארוכה כמו מיטת ילדים ממוצעת, אך עדיין מעניקה לילד מרחב יותר מאשר מיטת תינוק. ניתן לשלב אותה בחדר ההורים או בחדר הילדים והיא תוכל ללוות את הילד עד למעבר למיטת ילדים. רוב מיטות המעבר מגיעות במידות הבאות: 154 ס"מ אורך ו-94 ס"מ רוחב.

עיצובים קלאסיים
כדאי לבחור מיטת מעבר בעלת עיצוב קלאסי, נקי ועל זמני העומד בפני מבחן הזמן ובגוונים בהירים היוצרים אווירה רגועה בחדר כמו לבן, קרם או שמנת. ניתן לראות מיטות מעבר בקווים ישרים עם טוויסט מעוגל בכותרות הראש וברגליים וכן, מיטת מעבר בעלת חריצים המעניקים לחזות אפקט מעניין. קיימת אפשרות לבחור מיטות מעבר בגוונים שונים או לשלב בין צבעים במיטת מעבר אחת: 
למשל, מיטה בגוון שמנת עם מגירות בסגלגל או תכלת - צבעוניות עדינה המתמזגת בהרמוניה בחדר ההורים או בחדר הילדים. 

    

דגש פונקציונאלי 
כמו כל מיטה, חשוב שגם מיטת המעבר תהיה יפה ושימושית כאחד. כמו כל מיטה, חשוב שגם מיטת המעבר תהיה יפה ושימושית כאחד.  מי שמחפש פתרון אחסון אינטגרלי שהוא חלק בלתי נפרד מהמיטה, ימצא מיטות מעבר המגיעות עם מגירות אחסון רחבות לאחסון של מצעים, משחקים, צעצועים וכדומה. ישנה גם מיטת מעבר המצטיינת במראה קליל ומרחף בחדר עם חלל פתוח מתחתיה אותו גם ניתן לנצל לצרכי אחסון ולמקם בו קופסאות דקורטיביות. 

תוספת חשובה 
אחת התוספות שכדאי לשקול ברכישת מיטה מעבר, היא תוספת של מעקה בטיחות עשוי אף הוא מעץ מלא, מעקה הניתן להרכיב ולהסיר בקלות ובנוחות לפי הצורך. המעקה מעניק סביבה בטוחה יותר לילד במיטה עצמה.

ולסיכום: בעת בחירת מיטת מעבר אל תתפשרו על איכות ומומלץ להקפיד על: מזרן איכותי, עץ מלא, צבעים ידידותיים לסביבה ובעיצוב קלאסי. בחרו מיטת מעבר שהילד יאהב וירצה לעבור אליה ממיטת התינוק המוכרת לו.  

מבצעים מיוחדים עכשיו בסניפי האוס אין
HouseIn Outlet עודפים
‎חדרי ילדים האוס-אין House-in‎